Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий роликовий відбійник м’яко і плавно повертає автомобіль на дорогу (відео)


Всім відомо, що головною функцією бар’єрної огорожі (в народі званої відбійником) є запобігання з’їзду транспортного засобу з дороги в кювет. Найчастіше дорожні відбійники роблять із залізобетону або твердої сталі, тобто з дуже міцних матеріалів, які і повинні примусово зупиняти автомобіль, не даючи йому вилетіти з дороги. І хоч, по суті, такі загородження виконують поставлену перед ними мету, на ділі часто саме вони і стають «убивчим» фактором. Адже врізаючись на великій швидкості в подібний відбійник, транспортний засіб неймовірно деформується, завдаючи каліцтва водієві.

«Потрібно зробити його гнучким», подумали розумні корейці, і створили бар’єрну огорожу,що “обертається” і яка під натиском багатотонного автомобіля вигинається, а потім змінює траєкторію руху машини, змушуючи її вирівнятися

Новий роликовий відбійник м'яко і плавно повертає автомобіль на дорогу

Цей розумний, і дуже безпечний загороджувальний засіб винайшла компанія «ETI CO LTD» з Південної Кореї, назвавши його Road Roller System (дорожня роликова система).

Огорожа складається з міцних сталевих труб висотою 96 см, між якими розташовані пластикові, ролики висотою 40 см, що крутяться навколо своєї осі, і які пофарбували у світловідбивний яскравий помаранчевий або жовтий колір.

Під час аварії це загорожа прогинається, беручи на себе левову частку сили удару, і не завдаючи великих пошкоджень транспортному засобу. А завдяки крутних роликів, автомобіль, по-перше, втрачає інерцію, а по-друге, змінює траєкторію аварійного руху, завжди повертаючись боком до відбійника і вертаючись на дорогу.

Новий роликовий відбійник м'яко і плавно повертає автомобіль на дорогу

У підсумку, ця бар’єрна огорожа запобігає “вильоту” автомобіля, не стає сама по собі причиною людських каліцтв і смерті. Більш того, вона завдає машині набагато меншої шкоди, не мне кабіну і не дає можливості автомобілю перевернутися.

«Роликовий» відбійник в дії

На сьогодні система Road Roller System пройшла випробування, отримавши позитивні результати, і була схвалена південнокорейським департаментом безпеки дорожнього руху. Першою країною, яка його придбала, стала Малайзія, яка прямо зараз експериментально встановлює його на найнебезпечніших ділянках доріг.

Джерело: enki.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.