Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Новий роликовий відбійник м’яко і плавно повертає автомобіль на дорогу (відео)


Всім відомо, що головною функцією бар’єрної огорожі (в народі званої відбійником) є запобігання з’їзду транспортного засобу з дороги в кювет. Найчастіше дорожні відбійники роблять із залізобетону або твердої сталі, тобто з дуже міцних матеріалів, які і повинні примусово зупиняти автомобіль, не даючи йому вилетіти з дороги. І хоч, по суті, такі загородження виконують поставлену перед ними мету, на ділі часто саме вони і стають «убивчим» фактором. Адже врізаючись на великій швидкості в подібний відбійник, транспортний засіб неймовірно деформується, завдаючи каліцтва водієві.

«Потрібно зробити його гнучким», подумали розумні корейці, і створили бар’єрну огорожу,що “обертається” і яка під натиском багатотонного автомобіля вигинається, а потім змінює траєкторію руху машини, змушуючи її вирівнятися

Новий роликовий відбійник м'яко і плавно повертає автомобіль на дорогу

Цей розумний, і дуже безпечний загороджувальний засіб винайшла компанія «ETI CO LTD» з Південної Кореї, назвавши його Road Roller System (дорожня роликова система).

Огорожа складається з міцних сталевих труб висотою 96 см, між якими розташовані пластикові, ролики висотою 40 см, що крутяться навколо своєї осі, і які пофарбували у світловідбивний яскравий помаранчевий або жовтий колір.

Під час аварії це загорожа прогинається, беручи на себе левову частку сили удару, і не завдаючи великих пошкоджень транспортному засобу. А завдяки крутних роликів, автомобіль, по-перше, втрачає інерцію, а по-друге, змінює траєкторію аварійного руху, завжди повертаючись боком до відбійника і вертаючись на дорогу.

Новий роликовий відбійник м'яко і плавно повертає автомобіль на дорогу

У підсумку, ця бар’єрна огорожа запобігає “вильоту” автомобіля, не стає сама по собі причиною людських каліцтв і смерті. Більш того, вона завдає машині набагато меншої шкоди, не мне кабіну і не дає можливості автомобілю перевернутися.

«Роликовий» відбійник в дії

На сьогодні система Road Roller System пройшла випробування, отримавши позитивні результати, і була схвалена південнокорейським департаментом безпеки дорожнього руху. Першою країною, яка його придбала, стала Малайзія, яка прямо зараз експериментально встановлює його на найнебезпечніших ділянках доріг.

Джерело: enki.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.