Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

ONOMOTION запускає електричний вантажний велосипед для доставки останньої милі

Берлінська компанія ONOMOTION, що займається електротранспортом, має на меті докорінно змінити міську мобільність. Для цього стартап зосереджується на міському плануванні та транспортуванні вантажів у містах в екологічно чистий та економічно ефективний спосіб. Їх перший продукт, електричний вантажний велосипед ONO, може замінити спринтери, вантажні фургони та транспортери на “останній милі” доставки, прокладаючи шлях до транспортування товарів без викидів в межах міст.

ONO поєднує в собі гнучкість велосипеда з місткістю і довговічністю вантажівки для забезпечення сталого та ефективного транспортування товарів – від квітів до продуктів харчування і меблів. Завдяки значно більшому простору та захисту від погодних умов, ніж звичайні вантажні велосипеди, ONO відповідає потребам як менеджерів автопарків, так і водіїв.

Вантажний електричний велосипед являє собою гібрид між електричним велосипедом і автомобілем, що дозволяє швидше і ефективніше пересуватися, заощаджуючи при цьому простір. Він має дельта-трайк – одне колесо спереду, два ззаду – і має розміри 340 см в довжину, 116 см в ширину і 205 см у висоту (133,9 х 45,7 х 80,7 дюймів). Водій сидить у повністю захищеній від погодних умов кабіні, обладнаній склоочисниками, кермом з набором ручок і педалями для забезпечення руху.

Сила натискання на педалі підсилюється двома 125-ватними електродвигунами задньої ступиці, які розвивають максимальну допоміжну швидкість 25 км/год. Крім того, для рушання з місця можна використовувати дросельну заслінку, щоб розігнати ONO до 6 км/год без натискання на педалі.

Контейнерний модуль

Однією з особливо цікавих особливостей автомобіля є його система перевезення вантажів. Вона включає в себе контейнерні модулі на коліщатках, які можна викочувати на задню вантажну платформу автомобіля через інтегровану рампу, з’єднуючись і роз’єднуючись з ONO в міру необхідності.

Використовуючи їх, оператору не потрібно чекати, поки окремі вантажні одиниці завантажуються і розвантажуються. Замість цього модулі можуть бути попередньо завантажені до прибуття ONO, а розвантажені після його від’їзду з місця доставки. Кожен модуль має об’єм для зберігання понад 2 кубічних метри і може нести до 200 кг.

Інші особливості ONO

Захист від негоди: унікальна конструкція кабіни водія забезпечує надійний захист від дощу та вітру 365 днів на рік.

Батарея: батарея ємністю 1,4 кВт-год може бути замінена протягом декількох секунд і забезпечує запас ходу до 30 км. Додатковий тримач доступний для другого акумулятора, що забезпечує запас ходу до 60 км без зупинки на станції заміни акумулятора. Батарею можна замінити на одній з багатьох станцій заміни батарей партнера ONOMOTION – компанії Swobbee.

Серед інших функцій автомобіля – GPS-трекінг, повна система освітлення, дзеркала заднього виду, рідкокристалічний дисплей приладової панелі, а також RFID-брелок, який використовується для блокування та розблокування автомобіля, відкривання дверей контейнерного модуля та вивільнення модуля з задньої частини кузова.

Ціна та доступність

В даний час ONOMOTION пропонує ONO потенційним комерційним клієнтам в декількох європейських країнах, як для безпосередньої покупки, так і на основі підписки – ціни на підписку починаються від 589 євро на місяць.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.