Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Opel надає в безкоштовне користування автомобілі жертвам повені в Німеччині

Люди, чиї автомобілі більше не є працездатними через пошкодження, завдані повінню, тепер можуть безкоштовно орендувати автомобіль у дилера Opel на термін до трьох тижнів.

Під час попередніх повеней компанія Opel вже допомагала зберегти мобільність тисячам домогосподарств за допомогою аналогічних дій. Навіть у нинішній ситуації виробник автомобілів хоче швидко підтримати постраждалих і полегшити їм наступні кілька тижнів.

«Фотографії з місць лиха шокували всіх нас. Ми хотіли хоча б трохи подбати про потерпілих і зберегти їх мобільність, якщо їх власний автомобіль був знищений або більше не є працездатним через повінь. Зрештою, їм як і раніше потрібна машина для роботи і повсякденного життя. Ось чому потерпілі від повені тепер можуть безкоштовно отримати заміну автомобіля у місцевого дилера Opel протягом наступних декількох тижнів», – говорить керівник Opel в Німеччині Андреас Маркс.

Для отримання послуги досить надати підтвердження, видане місцевими аварійними службами, такими як THW, поліція, пожежна бригада або безпосередньо муніципалітетом, про те, що власний автомобіль постраждав через наслідки повені.

Джерело: www.bild.de

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.