Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Opel Astra GSe і Opel Sports Tourer GSe: більше потужності, більше динаміки

Opel повертає абревіатуру GSe – першою моделлю з легендарними трьома літерами стала Opel Astra та її версія універсал Sports Tourer.

Те, що раніше було відомо як «Grand Sport Injection», в епоху електромобільності означає «Grand Sport Electric». Таким чином Opel натякає, що ці дві моделі Astra випускаються як гібриди, а також підкреслює збільшену потужність новинок – 225 к.с. та крутний момент на рівні 360 Нм.

Але додаткова потужність – це не все, що відрізняє GSe Astra. Динаміка водіння також була покращена. Кузов опустили на десять міліметрів, а на передній і задній осях встановили спеціальні пружини і масляні амортизатори. Вони повинні забезпечувати комфортний та динамічний рух. У той же час Opel в моделях GSe переробив систему ESP, яка тепер втручається пізніше, і модифікував рульове управління та гальма.

GSe також має виділятися візуально серед своїх братів. Покупець отримає 18-дюймові легкосплавні диски, натхненні повністю електричною Manta GSe. Передній фартух має новий стиль, двері багажника – напис GSe. Щоб водій і передній пасажир могли впоратися з покращеними характеристиками, Opel також пропонує спортивні сидіння з алькантари в стандартній комплектації Astra GSe.

На цей момент Opel не надав жодної додаткової інформації щодо цін та подробиць щодо обладнання та технічних даних.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.