Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Opel Hydrogen Event: великий потенціал для легких комерційних автомобілів

Водневі технології в Opel Vivaro e-Hydrogen, а також захоплююча інформація про концепцію продажу та умови лізингу – ключові теми, про які клієнти могли дізнатися на спеціальному заході у Франкфурті.

Ведучі: керівник Німеччини Андреас Маркс, Альбрехт Шефер (директор з маркетингу Opel Німеччина) і Пітер Кун, менеджер з маркетингу легких комерційних автомобілів бренду з блискавкою (все більше електрифікованого).

Центральними темами були зменшення викидів парникових газів CO2 і величезний потенціал зеленого водню як вимоги до мобільності завтрашнього дня, а також конкретні рішення, які Opel пропонує сьогодні з уже повністю електрифікованим парком комерційних автомобілів і Vivaro-e Hydrogen з водневим паливом. 

Фахівці з технологій і продукту детально пояснили конфігурації приводу MID Power Vivaro-e Hydrogen, комбінація якого з паливним елементом потужністю 45 кВт, накопичувачем водню ємністю 4,4 кг і батареєю приводу ємністю 10,5 кВт-год забезпечує конкурентоспроможні транспортні характеристики. Дві доступні версії кузова M (зовнішня довжина 4,95 метра) і варіант L довжиною 5,30 метра вміщують 5,3 і 6,1 кубічних метрів вантажного об’єму відповідно з вантажопідйомністю 1000 кілограмів в обох випадках.

Відповідна концепція продажів також була детально озвучена: завдяки прямому бізнесу клієнтів B2B (бізнес для бізнесу), привабливим варіантам лізингу через постачальника фінансових послуг Free2Moove (Opel Bank) і програмі підтримки KSNI, «було встановлено правильний курс», – пояснив Маркс.

Також була інформація з перших рук про статус-кво та плани розширення мережі водневих АЗС у Німеччині.  

Постійний інтерес учасників до потенціалу цієї приводної технології для комерційної мобільності був продемонстрований не в останню чергу під час заключної сесії питань і відповідей, під час якої фахівці відповіли детально на всі питання.

“Ця подія була хорошою, важливою та успішною”, – сказав керівник Opel Germany Маркс. Продукт, який підходить для повсякденного використання, як Vivaro-e Hydrogen, пропонує чудові можливості для подальшого просування теми електронної мобільності. Воднева технологія транспортного засобу «відкриває двері для контакту з операторами автопарків, які шукають довгострокові альтернативи двигунам внутрішнього згоряння. Ми хочемо і зможемо переконати їх нашим досвідом у сфері електроприводів».

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.