Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 15.12.2022

Opel Mokka Electric: більше енергії, менше споживання

Електрична версія Opel Mokka отримала нову батарею і більший запас ходу. У новому модельному році максимальна енергоємність батареї збільшується з 47 кВт-год до 54 кВт-год. Оскільки стандартне споживання (15,2 кВт-год на 100 км) також зменшується, одного заряду тепер достатньо для пробігу до 406 км – збільшення на 20 відсотків або 68 км (WLTP).

При цьому потужність двигуна популярної електричної моделі Opel збільшується зі 100 кВт / 136 к.с. до 115 кВт / 156 к.с. Максимальний крутний момент залишився незмінним і становить 260 ньютон-метрів. Очікується, що модель розганятиметься з нуля до 100 км/год менш ніж за десять секунд. Максимальна швидкість обмежена електронікою до 150 км/год.

“З новим електроприводом і батареєю більшого розміру ми робимо Mokka Electric ще сильніше, ефективніше і краще”, – пояснив керівник Opel Флоріан Хюттль (Florian Huettl). Mokka займає друге місце в німецькому хіт-параді Opel – після Corsa. Цього року компанія з Рюссельсхайму випустила на дороги 26 137 Mokka, з яких 9 613 – з електричним приводом. У листопаді 65 відсотків усіх клієнтів Mokka обрали варіант з акумуляторною батареєю.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.