Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Основне джерело сприйняття


Що це?

Існує думка, що за основним джерелом сприйняття (як людина простіше і краще сприймає інформацію), люди діляться на візуалів, аудіалів, кінестетиків і дискретів..

Візуал

Ці люди сприймають світ в більшості випадків через очі. Для них зорові образи несуть більше інформації і краще сприймаються. Дорослий візуал повинен виконувати інструкції керівництва, від цього безпосередньо залежить Ваш кар’єрний ріст. Малюйте схеми, саме цей спосіб допоможе Вам зрозуміти, як найбільш ефективно виконати поставлене завдання.

Аудіал

Ці представники роду людського краще сприймають інформацію на слух. Проговорюйте з керівництвом і колегами поставлені перед Вами завдання. Для Вас папірець з інструкцією менш ефективний, ніж безпосереднє спілкування. В останні роки аудіалам був піднесений чудовий подарунок – аудіо-книги. Ура)

Кінестетик

Ці люди більш яскраво сприймають відчуття, дотику, переживання. Їм необхідно помацати, відчути і пропустити інформацію через емоції. Цю особливість необхідно використовувати. Ви кінестетик? Пов’язуйте нові знання з відчуттями, які вмієте викликати в уяві.

Дискрет

Інформація сприймається через цифри, логічне осмислення, чіткі докази. Ця категорія зустрічається рідко. Як жити, якщо Ви дискрет? Шукати логіку в усіх проявах зовнішнього світу, будувати ланцюжки, малювати схеми. Це допоможе зрозуміти глибоку суть незрозумілих і нелогічних, на перший погляд, речей.

Як цим користуватися?

Розуміння свого провідного типу сприйняття і ведучого ТС співрозмовника може істотно полегшити пояснення будь-яких речей. Часом Ви вже зі шкіри лізете, і так показали і так, а співробітник так і не розуміє, що від нього хочуть, так ось такі ситуації можуть виникати через конфлікт провідних ТС. Ви можете скільки завгодно чіпати аудіала, говорити візуалу і малювати кінестетику – але толку це не принесе ніякого. Це якщо грубо, насправді ж, справжніх аудіалів, візуалів, кінестетиків і дискретів практично не існує але схильності до того чи іншого образу сприйняття є у кожного з нас)

Детальна інформація про кожен тип сприйняття і тест на визначення основного можна пройти тут:: http://happyworkshop.org 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.