Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Pagani представляє третю модель після Zonda і Huayra

Він називається Utopia і, звичайно, сильніший за всі попередні: V12 twin turbo, 864 к.с., механічна коробка передач. Гірко-солодкий присмак для любителів автомобілів – такі улюблені атрибути, як механічна коробка передач, задній привід і атмосферні двигуни великого об’єму, поступово сходять зі сцени. Але знову і знову окремі проекти  оголошують про продовження існування таких чистих якостей задоволення від водіння. 

Остання робота Pagani, Utopia, тепер також увійшла в цю емоційну суміш. Навіть назва натякає на певну недосяжність, хоча італійський виробник гіперкарів ніколи і не був близьким до народу. Третя модель після Zonda і Huayra оснащена  шестилітровим V12 twin turbo, розроблений AMG, який розвиває 864 к.с. і 1100 Нм максимального крутного моменту – без будь-якої електрифікації. Цього, безсумнівно, має вистачити, щоб автомобіль масою 1280 кілограмів пересувався дуже швидко. Перемикати передачі в стандартній комплектації доведеться вручну, доступно сім передач, а трансмісію постачає компанія Xtrac. При бажанні можна замовити секвентальну семиступінчасту коробку передач як опцію.

Вихлопна система з чотирма характерними вихлопними трубами виготовлена ​​з титану, монокок – із титано-вуглецевої суміші. Така конструкція робить гіперкар на 10,5 відсотка жорсткішим за своїх попередників.

Силует автомобіля, як кажуть, був натхненний елементами дизайну 1950-х років. Серед них – швидкісні катери Riva та фари класичних Vespa. Utopia хоче бути ні ретро, ​​ні сучасним, а позачасовим. Ймовірно, ця спроба також є причиною відмови від великих спойлерів і аеродинамічних елементів. Utopia досягає аеродинамічної ефективності завдяки своїй формі.

В салоні домінують алюміній і шкіра. Кермо виточено з цільного блоку легкого металу. Однак головний магніт для поглядів розміщений по середині – важіль перемикання передач з відкритою кулісою розташований. Поруч – кнопка запуску двигуна та поворотний регулятор мультимедіа.

Чотири аналогові круглі прилади надають інформацію про наддув, тиск масла, а також температуру охолоджувальної рідини і масла. Тахометр і спідометр за кермом також аналогові. Між ними є дисплей для всієї додаткової інформації.

Змішані шини Pirelli забезпечують контакт з дорогою: PZero Corsa у форматі 265/35 R21 встановлені спереду, 325/30 R22 використовуються на задній осі. Шини встановлені на ковані алюмінієві диски в дизайні турбін.

Доступні чотири режими водіння (Comfort, Wet, Sport і Race), які вибираються за допомогою поворотного регулятора на нижній стороні керма. Електрично регульовані амортизатори повинні забезпечити баланс між рухом на гоночній трасі та спокійною недільною поїздкою. У будь-якому випадку карбон-керамічна гальмівна система від Brembo зупиняє автомобіль миттєво.

А тепер нищівна правда. Чиста базова ціна Utopia становить 2,15 мільйона євро – це більш ніж удвічі більше за ранню Huayra. Вас сума не лякає? Але це теж не допоможе. Усі 99 запланованих екземплярів вже розпродані та повинні надійти клієнтам з літа 2023 року. 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.