Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Первинний ринок вживаних легкових автомобілів зріс у 10 разів


За даними асоціації “Укравтопром”, за вересень в Україні на первинному ринку було зареєстровано 10 тис. 396 одиниць автотранспортних засобів. З них таких, що були у використанні – 3 681 шт., або 35 відсотків.

Загальний обсяг первинних реєстрацій легкових автомобілів у вересні становить 8 509 шт., з яких 32% (2 738 шт.) прийшлося на б/в авто, завезені в Україну. У порівнянні з показником вересня минулого року первинний ринок секонд-хенду в цьому сегменті зріс на 73%, а відносно серпня цього року – в 10 разів.

На первинному ринку комерційних автомобілів частка вживаної техніки склала 54%. У кількісному вираженні це 932 шт., що на 23% більше ніж в минулому місяці і на 34% менше ніж у вересні минулого року.

В автобусному сегменті загальна кількість первинних реєстрацій за вересень становить 160 шт., з них 11 шт. (7%) – автобуси з пробігом. Ринок б/в автобусів зменшився на 89% відносно торішнього вересня і на 50% до серпня ц.р.

Серед вживаних легкових автомобілів марка Volkswagen у вересні стала лідером (536 шт.), відповідно Renault змістилася на друге місце. Автомобілів цієї французької марки було зареєстровано 508 шт. Замикає трійку лідерів Skoda з результатом 321 б/в автомобіль.

Марка Renault зберегла лідируючу позицію в комерційному сегменті (220 шт.), а Mercedes-Benz – в автобусному (8 шт.).

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.