Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Peugeot 3008 и 5008: нові гібридні приводи з 2023 року

Французи продовжують електрифікацію свого модельного ряду, представивши нові гібридні приводи в моделях 3008 і 5008.

Peugeot повідомляє, що з другої половини 2023 року всі моделі бренду будуть доступні з одним або кількома електродвигунами. Це оголошення дійсно стосується всіх моделей. Довгострокова мета французів також чітко сформульована: до 2030 року всі європейські моделі повинні бути на 100 відсотків електричними автомобілями з нульовими викидами.

Електродвигун в трансмісії з подвійним зчепленням

Новий гібридний привод у моделях Peugeot 3008 і 5008 – лише перший крок на цьому шляху. Нова силова установка складається з бензинового двигуна PureTech нового покоління потужністю 136 к.с., поєднаного з новою електрифікованою трансмісією з подвійним зчепленням і 48-вольтовою батареєю, яка заряджається під час руху. Ця технологія, як кажуть, забезпечує додатковий крутний момент на низьких обертах і на 15 відсотків кращу економію палива. Можливе навіть рух суто на електричній тязі, однак лише один кілометр і лише на низьких швидкостях.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.