Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Peugeot. Нововведення і зміни 2015


Peugeot 208 Mid-Life Facelift

Peugeot 208 Mid-Life Facelift

208-а модель є однією з флагманських моделей марки Peugeot, фундаментом якої є ноу-хау бренду та історична спадщина двох поколінь в сегменті “B”.

Peugeot 208 був запущений у виробництво в 2012 році і був першим автомобілем в сегменті, в якому використовувався сенсорний екран і розширені можливості підключення. Сенсорний екран був встановлений на 80% проданих автомобілів, а паркувальний асистент став “чарівною” системою і великою рідкістю в цьому сегменті.

У 2015 році, через 3 роки після виходу, технологічна мета стала очевидною: необхідно зберегти це лідерство. Відповідно, в 208 будуть представлені 3 нові системи:

Оновлена модель:

  • MirrorScreen
  • Камера заднього виду
  • Автоматичне гальмування – Active City Brake

А також

  • Нові передні і задні фари
  • Розпізнавання голосових команд (з MirrorScreen)
  • BTA 2.0 (головний мультимедійний пристрій) 

MirrorScreen – це функція, яка дозволяє дублювати зображення смартфона на сенсорному екрані автомобіля, дозволяючи використовувати телефонні додатки. У комбінації з 7-дюймовим сенсорним екраном MirrorScreen робить можливим продовження використання смартфона. У цьому випадку портативний пристрій знаходить своє продовження в автомобілі.

MirrorScreen надає наступні переваги користувачеві:

• Інтеграція: покращує ергономіку завдяки дублюванню зображення на великому 7′-дюймовому сенсорному екрані.

• Безпека: забезпечується хороша видимість і ергономіка, ринок пропонує сертифіковані програми для використання в автомобілі; 2 рівня відображення інформації в залежності від того, чи їде автомобіль чи стоїть.

• Простота: керувати сертифікованими додатками можна просто з сенсорного екрану автомобіля

• Сумісність: забезпечуються два варіанти: MirrorLink для Samsung, Nokia, і т.д. … і AppinCar для iPhone.

Контроль бюджету: використовуються дані клієнта (його смартфона), що не вимагає укладення додаткового договору на надання послуг.

Active City Brake (автоматичне гальмування в місті)

Автоматичне гальмування в місті (Active City Brake) – це система, призначена для запобігання зіткнення або зменшення наслідків від зіткнення в тих випадках, коли водій не встигає самостійно загальмувати в умовах міста на швидкості менше 30 км / год.

Для забезпечення роботи ця система використовує пристрій під назвою LIDAR, який встановлено у верхній частині лобового скла. Він визначає об’єкти, що стоять і об’єкти, що рухаються. У разі необхідності система самостійно ініціює гальмування (забезпечується уповільнення до 10 м / c):

– на швидкості до 15 км / год це дозволяє повністю уникнути зіткнення

– між 15 і 30 км / год система зменшує швидкість руху, зменшуючи таким чином силу удару під час зіткнення.

Peugeot 308 SW

Peugeot 308 SW

Завдяки новій архітектурі Peugeot 308 SW вдалося реалізувати багато корпоративних особливостей: кожна лінія автомобіля випромінює динаміку і енергію. Нова форма капота, хромована решітка радіатора і характерні світлодіодні ходові вогні роблять автомобіль унікальним і впізнаваним.

Практичний і комфортний як універсал, елегантний і динамічний як седан. Peugeot 308 SW об’єднує кращі з двох типів кузова, пропонуючи не тільки спортивні контури, а й багато місця для пасажирів та їх багажу.

Використання нової платформи зробило Peugeot 308SW легшим. Зниженню маси автомобіля також сприяє застосування високоточного лазерного зварювання.

Peugeot i-Cockpit

Інноваційні технології і високоякісна архітектура автомобіля дають можливість водієві в Peugeot 308 SW відчути себе справжнім пілотом. Компактне рульове колесо, лаконічний дизайн панелі приладів, яка знаходиться на рівні очей водія, великий сенсорний екран і піднята центральна консоль повною мірою відповідають очікуванням покупців.

Система «Magic Flat»

Два легко доступних важеля з кожного боку заднього сидіння дозволять вам трансформувати багажник в одну мить з «чарівним» результатом: ви отримаєте збільшене багажне відділення з ідеально рівною підлогою для перевезення різних вантажів. Його загальний обсяг може досягати 1660 дм³ (за стандартом VDA 214).

Peugeot 508 Mid-Life Facelift

Peugeot 508 Mid-Life Facelift

Стиль оновленого Peugeot 508 підкреслює статус, елегантність і лаконічність. Основний контур автомобіля створений за допомогою бічної лінії, яка проходить від передньої фари до задньої, створюючи основу для бічних вікон. При цьому бічні лінії кузова підсилюють відчуття руху, надаючи автомобілю динамічний вигляд.

В ході оновлення передня частина автомобіля була повністю змінена. Нова решітка радіатора – найважливіший елемент стилю нового Peugeot 508. Малюнок решітки став більш витягнутим, а емблема Peugeot у вигляді лева тепер розташована в центрі решітки. Peugeot 508 демонструє новий корпоративний стиль марки, що визначає вигляд передньої частини автомобіля і підкреслює більш впевнений і статусний дизайн, який знайде втілення в майбутніх автомобілях Peugeot.

Змінений контур капота став більш рівним, що в кузові седан забезпечує кращий баланс між передньою і задньою частиною автомобіля.

Переродження стилю зовнішнього оформлення Peugeot 508 очевидно і в задній частині автомобіля. Міцні і в той же час елегантні бампери мають змінену форму, що додає силуету автомобіля завершеності і натякає на свою основну захисну функцію.

Якщо поглянути на автомобіль збоку або ззаду, відразу впадають в очі три вертикальні лінії в задніх ліхтарях, збудовані в ряд. Домінуюча левова тема доповнюється високими технологіями, підкреслюючи статусність автомобіля.

Peugeot Partner Mid-Life Facelift II

Peugeot Partner Mid-Life Facelift II

Особливість моделі Partner підкреслює графік її продажів в Європі, який являє собою практично безперервний успіх із моменту запуску в 1996 році. У перший рік було випущено 60 000 одиниць, у 2014 році – 135 000 автомобілів. Такі показники дозволили зайняти четверте місце в сегменті F1 (частка ринку – 13,4%) і третє місце в сегменті C1 (частка ринку – 15,6%).

Робота, виконана командою Peugeot надала зовнішності автомобіля Partner гармонії, довівши зовнішність до високого рівня зрілості.

Виразність

Передні фари адаптовані під новий контур переднього бампера і решітки радіатора. Це надає Partner більш гармонійний і сучасний вигляд як для LCV (вен) так і для PV (Tepee).

Для відповідності сучасному стилю Peugeot автомобіль Partner отримав нову решітку радіатора. Вона додає Partner характер, виражає його силу і незалежність. При цьому з першого погляду очевидно, що автомобіль родом із сімейства левів.

e-HDI (стоп і старт)

e-HDI (стоп і старт)

Мікро-гібридна технологія – це відносно нове рішення автовиробників, що дозволяє без суттєвих змін у силових системах піднімати ефективність роботи двигуна на новий рівень. Замість повноцінної електричної трансмісії в такій системі може бути використана, наприклад, технологія старт-стоп, рекуперативне гальмування або компактний електромотор-генератор.

В основу французької технології лягли рекуперативне гальмування і система старт-стоп третього покоління, що дозволяє ефективно переводити двигун у режим очікування при короткочасних зупинках. Новий стартер запускає двигун чітко, швидко, без вібрацій і шуму, а технологія e-booster збільшує кількість переданої енергії для підвищення характеристик при повторному запуску. Енергія, отримана в режимі гальмування від рекуперації, живить всі бортові електроприлади, що призводить до економії палива.

Переваги системи e-HDi:

• зменшення витрат палива:

o на 20-30% в заторі

o на 6-10% в міському циклі

• зменшення викидів СО2:

o с 5,5 г/км до 3,5 к/км

Принцип роботи системи “Стоп і старт” полягає в тому, щоб вимкнути двигун, коли автомобіль стоїть (наприклад зупинка перед знаком “стоп”, червоним світлофором, в заторі) і швидко запустити його знову, коли починається рух. При цьому дії системи повинні бути абсолютно зрозумілими для користувача.

Peugeot Boxer

Peugeot Boxer

Після повного оновлення модельного ряду легкових автомобілів Peugeot проводить таку ж політику з комерційним транспортом. З новим Peugeot Boxer марка пропонує діловим клієнтам автомобіль, створений для того, щоб максимально задовольнити їхні потреби і запити.

Новий Peugeot Boxer відіграє важливу роль в активному входженні марки в преміальний сегмент завдяки високій якості, надійності і технічної оснащеності, а також завдяки сучасному і привабливому стилю. Крім того, новинка підтримує стратегію інтернаціоналізації – більше 30% продажів Boxer припадає на ринки за межами Європи.

Новий Peugeot Boxer відрізняється експресивною, технологічною і хижою зовнішністю, яка посилюється новими гратами радіатора і новими фарами. Денні ходові вогні тепер можуть бути виконані у вигляді світлодіодів в якості опції.

Нові бампери забезпечують максимальний захист автомобілю. У їхній нижній частині можуть бути розташовані передні протитуманні фари. Над ними знаходяться два прямокутні отвори, які можуть використовуватися в якості сходинки, що полегшує мийку вітрового скла.

Задня частина автомобіля теж отримала новий малюнок фар, який підкреслює сучасний стиль Peugeot Boxer і забезпечує поліпшену видимість.

Випробування на надійність

Щоб забезпечити високий рівень надійності та міцності автомобіля, еквівалентний інтенсивній експлуатації, новий Peugeot Boxer пройшов більше 4 мільйонів кілометрів випробувань в дуже екстремальних умовах з максимальним завантаженням, частковим завантаженням і з порожнім кузовом на різних типах доріг, включаючи неякісне покриття і гірські дороги.

Випробування автомобіля на надійність і довговічність включали в себе:

• 1500 годин при температурах від -20 ° C до + 40 ° C, щоб протестувати стійкість механічних, пластикових і електронних комплектуючих до старіння;

• 1000 подолання водних перешкод глибиною 10 см і перешкод з сольових розчинів глибиною 3 см без подальшої мийки протягом всієї дистанції в 1000 км для перевірки герметичності кузова і його стійкості до корозії;

• 500 000 циклів відкриття / закриття дверей при температурах від -30 ° C до + 80 ° C, що рівноцінно 10 років інтенсивного використання.

Якість всіх нових елементів конструкції Peugeot Boxer також було перевірено дуже ретельно. На додаток до перевірок якості на заводі протягом всіх етапів виробництва більше 1800 функціональних перевірок автомобіля проводиться перед тим, як автомобіль зійде з конвеєра.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.