Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 03.08.2023

Pininfarina Pura Vision: шість дверей на чотири сидіння

Ефектні варіанти дверей часто розробляються для концепт-карів. Pininfarina доклала багато зусиль для створення Pura Vision в цьому відношенні.

Pura Vision – це назва нового концепт-кара від італійського дизайнерського ательє Pininfarina. Це 5,22-метровий GT з електричним приводом та елементами позашляховика і купе. Pininfarina називає концепт, прем’єра якого відбудеться на автосалоні в Монтереї в середині серпня, розкішним утилітарним автомобілем (Luxury Utility Vehicle, LUV).

Зовні шоу-кар, поставлений на 23-дюймові колеса, насправді виглядає як дводверний, але насправді для зручного доступу до салону створено шість відкидних елементів. З боків розташовані по двоє взаємно відкидних дверей, а також двері без вікон. Передні двері відчиняються вперед, задні – назад. Крім того, суцільні бічні вікна, які простягаються далеко в великий панорамний дах, можна скласти вгору. Завдяки відсутності середніх стійок, таке рішення обіцяє зручну посадку.

Незвичними також є приховані фари з ультратонкими нановолоконними лампами в якості денних ходових вогнів та вузькі задні ліхтарі. Pura Vision не має зовнішніх дзеркал заднього виду, натомість в задню частину даху інтегровані камери.

Pininfarina Pura Vision має висувний дисплей.

Інтер’єр, схожий на лаунж, розрахований на чотирьох пасажирів. В оздобленні використано вуглецеве волокно, алюміній, багато шкіри та текстилю з вовни і переробленого поліестеру. Кокпіт оснащений великим сенсорним екраном, цифровими приладами та головним дисплеєм. За необхідності центральний дисплей можна винести за межі консолі або залишити прихованим. Динаміки в підголівниках створюють індивідуальні звукові зони, а між задніми сидіннями є охолоджувач для вина.

Pininfarina не повідомляє ніяких подробиць про привод. Передбачається, що це буде спортивний автомобіль і, ймовірно, його потужність перевищуватиме 1000 к.с.  

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.