Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

По морю на мотоциклі (відео)


Компанія DC Shoes опублікувала відео під назвою «Pipe dream» («нездійсненна мрія»), на якому австралійський мотогонщик Роббі Медісон демонструє їзду по поверхні води. Каскадер розсікає хвилі Тихого океану на мотобайку, до якого прироблені спеціальні водні лижі.

Знімальна група зафіксувала, як спортсмен сильно розганяється на своєму мотобайку і в’їжджає на ньому прямо в океан. Однак австралієць не зупиняється, а продовжує не тільки їхати, але й виробляти складні трюки прямо на хвилях, немов справжній серфер.

Як стверджують автори ролика, для зйомок потрібен був модифікований мотоцикл і близько 2 років підготовки і тренувань. За добу відео набрало більше 2 мільйонів переглядів.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.