Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Fiat Professional повідомила про продажі повністю електричного Fiat E-Ducato


Незабаром європейським покупцям представлять новий повністю електричний комерційний автомобіль.

Прес-служба Fiat Professional повідомила, що вже в найближчі місяці на ринках Європи стартують продажі нового повністю електричного Fiat E-Ducato.

Новий E-Ducato стане не тільки лінійкою автомобілів, але і набором модульних опцій для різних розмірів батареї, які зможуть забезпечити при стандартних погодних умовах пробіг від 200 до 330 км. При максимальній потужності в 90 кВт і максимальному крутному моменті – 280 Нм швидкість E-Ducato буде обмежена 100 км на годину, що забезпечить більш ефективне енергоспоживання.

Fiat E-Ducato

Автомобіль буде представлений у всій гамі варіантів кузова, з тим же об’ємом вантажного відсіку від 10 до 17 куб.м, що і у звичайного Fiat Ducato, і при цьому кращим показником вантажопідйомності – до 1950 кг.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.