Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Fiat Professional повідомила про продажі повністю електричного Fiat E-Ducato


Незабаром європейським покупцям представлять новий повністю електричний комерційний автомобіль.

Прес-служба Fiat Professional повідомила, що вже в найближчі місяці на ринках Європи стартують продажі нового повністю електричного Fiat E-Ducato.

Новий E-Ducato стане не тільки лінійкою автомобілів, але і набором модульних опцій для різних розмірів батареї, які зможуть забезпечити при стандартних погодних умовах пробіг від 200 до 330 км. При максимальній потужності в 90 кВт і максимальному крутному моменті – 280 Нм швидкість E-Ducato буде обмежена 100 км на годину, що забезпечить більш ефективне енергоспоживання.

Fiat E-Ducato

Автомобіль буде представлений у всій гамі варіантів кузова, з тим же об’ємом вантажного відсіку від 10 до 17 куб.м, що і у звичайного Fiat Ducato, і при цьому кращим показником вантажопідйомності – до 1950 кг.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.