Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Відчуваєте себе втомленим щодня? 6 головних причин втоми


Є багато причин, чому ви так часто почуваєтеся втомленими. Щільні графіки, багато важливих завдань, виконання, тренування, кулінарія, домашні клопоти, проблеми сім’ї, грошові питання, недолік сну, погане харчування … Всі ці та багато інших речей можуть призвести до хронічної втоми. Коли ви постійно відчуваєте втому, ви не можете нічого робити, ви просто почуваєтеся нещасним і хворим. Про деякі з найбільших причин втоми ви можете прочитати тут.

1. Відсутність фізичної активності

Якщо ви ведете малорухливий спосіб життя, це може бути одним з найбільших причин втоми. Ви могли б сказати, що ви дуже зайняті, не має часу, щоб піти в спортзал або бігати вранці. Насправді можна зробити по-іншому. Робити зарядку з дітьми, вийти на коротку прогулянку під час обідньої перерви чи ввечері, користуватися сходами замість ліфта – всі ці дрібниці допоможуть вам мати кращий вигляд і відчувати себе здоровішими. Крім того, вони будуть стимулювати ваші енергетичні рівні. Незалежно від того, наскільки ви втомилися, кілька вправ в день допоможуть боротися зі стресом і втомою.

2. Недосипання і безсоння

У даний час більшість людей сплять 4-5 годин на добу. Деякі люди працюють до пізньої ночі, намагаючись заробити більше грошей, у той час як інші просто дивляться телевізор до світанку. Випадкове недосипання, яке трапляється дуже рідко не може змусити вас відчувати себе втомленим весь час. Але якщо ви спите менше, ніж 6 годин щоночі, це може призвести до хронічної втоми і численних проблем зі здоров’ям. Візьміть за звичку вкладатися раніше і спати 7-8 годин на добу. Тим не менше, якщо ви страждаєте від хронічного безсоння, варто звернутися до лікаря. Стрес часто стає основною причиною безсоння, тому ви також повинні дізнатися, як боротися зі стресом у здоровий спосіб.

3. Стрес

Стрес є основною причиною багатьох захворювань. Хронічний стрес може призвести до хронічного безсоння і депресії. Життєво важливо знати, як позбутися і уникнути його. Якщо ви відчуваєте перевантаження, робочий стрес, відпочиньте, випийте ромашковий чай, зробіть коротку прогулянку або просто подрімайте. Якщо повсякденне життя повне стресів, короткий сон опівдні допоможе впоратися зі стресом, відчути себе свіжим, і виконати свої проекти швидше.

Відчуваєте себе втомленим щодня? 6 головних причин втоми

4. Погане управління часом

Погане управління часом може вплинути на ваше здоров’я теж. Справа в тому, що не правильне управління часом може призвести до зниження продуктивності і стресу, а стрес може викликати втому. Щоб уникнути цього, розвивайте звичку робити списки важливих справ на день, переконавшись, що ці списки не надто довгі. Навчіться розставляти пріоритети завдань і спробуйте виконувати найважливіші завдання в першу чергу. Позбудьтеся звички працювати день і ніч – у вас є цілий день для ваших завдань. Можливо, ви не будете заробляти більше грошей, але це допоможе уникнути серйозних проблем зі здоров’ям. А багатство без здоров’я нічого не варте!

5. Погане харчування

Якщо ви намагаєтеся схуднути, ви, ймовірно, дотримуєтеся суворої дієти, що змушує вас почувати себе млявим і втомленим весь час. Важливо, щоб харчування було здоровим і допомагало отримати всі необхідні поживні речовини, яких ваше тіло потребує. Уникайте споживати занадто багато цукру і солодких напоїв, зробіть вибір на користь фруктів і лимонної води. Зробіть звичкою їсти яблуко щодня і побачите, які будуть результати. Якщо ви бажаєте чогось солодкого, з’їжте банан. Тримайтеся також подалі від оброблених харчових продуктів з високим вмістом жирів.

6. Токсичні люди

Це може звучати трохи дивно, але від токсичних нездорових відносин / дружби, у вас може бути хронічна втома також. Якщо ви відчуваєте, що почуття до когось вичерпані, відпустить їх, навіть, якщо вони тривали 15 років. Легше сказати, ніж зробити, але як тільки ви це зробите, ви будете почувати себе набагато краще. Проводьте більше часу з позитивними людьми, зберігайте позитивний настрій, слідуючи вищезгаданим порадам, і ви забудете про вашу втому.

Позбутися хронічної втоми непросто, і вам можливо навіть потрібно буде звернутися до лікаря. Тим не менш, якщо ці шість речей, яким ви можете спробувати слідувати допоможуть вам відчути себе краще, не забудьте зробити деякі суттєві зміни у своєму способі життя. Позитивне ставлення відіграє вирішальну роль у вашому фізичному і психічному здоров’ї. Сподіваюся, ці маленькі поради допоможуть вам покращити життя.

Яка найбільша причина вашої втоми? Що ви збираєтеся змінити у вашому житті?

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.