Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Polestar відмовився від заднього вікна на своїй новій моделі.

Polestar дивиться вперед – і цього разу це буквально. Коли на початку наступного року прогресивна сестринська компанія Volvo запустить Polestar 4, представлений зараз у Шанхаї, за ціною від 60 000 євро, автомобіль буде повністю без заднього скла. Зрештою, у п’ятиметровому купе все одно не було б на що дивитися, стверджує бос бренду і гуру дизайну Томас Інгенлат, натомість він захоплюється безперешкодним оглядом назад з камери на даху. Пасажирам не доведеться сидіти в темряві завдяки панорамному даху на весь дах, який можна закрити одним натисканням кнопки.

У той час як зовнішній вигляд чотиримісного автомобіля є свіжим, інтер’єр виглядає порівняно звичним: прохолодний, тверезий і приємно порожній, в кабіні домінує великий сенсорний екран, що окремо стоїть, і висока центральна консоль з другим екраном управління для задніх пасажирів ззаду. Вибір матеріалів досить нетрадиційний: в’язаний текстиль, виготовлений на замовлення з перероблених ПЕТ-пляшок, вініл, виготовлений з сосни замість нафти, або килимове покриття зі старих рибальських сіток – звичайні приклади. Однак, на відміну від багатьох конкурентів, Polestar не хоче повністю відмовлятися від розкішного матеріалу шкіри і тому задовольняється чохлами з наппи, отриманими від корів, які походять з дружніх до тварин господарств і пройшли екологічно чисту обробку.

Технологія елегантного конкурента таких автомобілів, як Mercedes EQE SUV, BMW iX або Nio ET7, походить від китайського концерну Geely, який дозволив шведам використовувати свою архітектуру SAE. Ця платформа доступна з акумулятором ємністю до 102 кВт-год, з одним або двома двигунами на вибір і максимальною потужністю 544 к.с., напівактивною підвіскою і конкурентоспроможним набором систем допомоги. Зрештою, Polestar багато в чому завдячує своєму родоводу Volvo. Зарядка відбувається змінним струмом потужністю до 22 кВт і постійним струмом до 200 кВт, причому в обох напрямках.  

Залежно від комплектації, Polestar4 може проїхати до 600 кілометрів або розігнатися з місця до 100 км/год за 3,8 секунди, що робить його найшвидшим спринтером у молодій історії бренду. На такій швидкості не дивно, що озирання назад раптом стає непотрібним.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.