Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 04.06.2023

Polestar 2: у майбутньому можна буде дивитися фільми на YouTube під час заряджання

Polestar 2 отримує нове оновлення програмного забезпечення під назвою P2.9. Це вже п’ятнадцяте дистанційне оновлення програмного забезпечення з моменту початку оновлень по повітрю (OTA) у 2020 році, і всі автомобілі Polestar 2 отримають додаток YouTube та інші покращення. Нові автомобілі також отримають оновлення, обіцяє шведський виробник.

“Ми знаємо, як сильно наші клієнти чекають на оновлення по повітрю”, – говорить бренд-менеджер Томас Інгенлат (Thomas Ingenlath). Він переконаний, що оновлення для Polestar 2 буде добре сприйняте. “Використовуйте YouTube, щоб скоротати очікування під час заряджання”, – пропонує Інгенлат.

Крім того, додаток Range Assistant надає більш точні прогнози дальності. Тепер він краще враховує мінливі умови навколишнього середовища та інші фактори. Інформація про дальність відображається на дисплеї приладу. Раніше там відображалися лише прогнози на основі загальних даних. Оновлення також дозволяє відображати споживання енергії за останні 20, 40 або 100 кілометрів. У майбутньому додаток також надаватиме інформацію в режимі реального часу, яку можна буде використовувати для підвищення ефективності стилю водіння.

Ті, хто підключає свій мобільний телефон до автомобіля через Apple CarPlay, також можуть скористатися покращеннями. До них відноситься той факт, що карти Apple Maps тепер інтегровані в дисплей приладів. Крім того, додаткова інформація про телефон та медіа відображається на плитці головного екрану, а відповідати на дзвінки можна за допомогою кнопок на кермі.

Polestar 2 був випущений у 2020 році. Завдяки невеликій висоті (1,48 метра), середньорозмірну модель довжиною 4,61 метра можна класифікувати скоріше як седан, ніж як позашляховик. Технічною основою є платформа CMA від Volvo, на якій також базується XC40. Polestar 2 виробляється в китайському місті Тайчжоу (близько 380 км на південь від Шанхаю) і поставляється звідти по всьому світу.

Спочатку була лише одна повнопривідна модель потужністю 300 кВт. Але з часом модельний ряд розширився до чотирьох комбінацій мотор-батарея, включаючи задньопривідні моделі. Варіант з найдовшим запасом ходу, який називається Single Motor Long Range, повинен досягати 654 кілометрів пробігу в режимі WLTP. Після цього він заряджається постійним струмом потужністю до 205 кВт, що має зайняти 28 хвилин (10-80 відсотків) з великою батареєю (82 кВт-год).

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.