Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 28.09.2022

Polestar 3 – електричний позашляховик по ціні Porsche Cayenne

З Polestar 3 шведи входять у сегмент електричних SUV. Прем’єра Polestar 3 відбудеться 12 жовтня 2022 року. Керівник бренду Томас Інгенлат оприлюднив початковий прогноз щодо цін.

Розробники електричного позашляховика надали великого значення аеродинаміці. Нагадаємо, що Polestar 2 має коефіцієнт лобового опору 0,28, що залишає потенціал для  для вдосконалення. Відповідно, на перших фотографіях другої повністю електричної моделі бренду можно побачити позашляховик-купе з низькою передньою частиною та плоскою задньою частиною. Особливо з передньої частини Polestar 3 нагадує Model Y від Tesla, але має більші розміри. Довжина Polestar 2 становить майже 4,61 метра, новинка від Polestar має бути на 20 сантиметрів довшою. Для порівняння – Tesla Model Y має 4,75 метра.

На старті тільки задній привод

На момент запуску всі варіанти оснащені задньопривідною двомоторною силовою установкою з електричним розподілом крутного моменту за допомогою системи подвійного зчеплення на задньому електродвигуні. Також є адаптивна двокамерна пневмопідвіска і активні амортизатори. Опціональний пакет Performance забезпечує максимальну потужність 380 кВт і 910 Нм. В наявності також типові елементи Polestar, такі як ковпачки клапанів і ремені безпеки в колір шведського золота та світлова смуга з лазерним гравіюванням в інтер’єрі.

Polestar поки не оприлюднив жодної додаткової інформації про автомобіль, але Porsche Cayenne (4,93 метра), очевидно, є конкурентом Polestar 3. Технічною основою Polestar 3 є платформа SPA II, на якій також буде створений наступний Volvo XC90.

Виробництво в США і Китаї

Генеральний директор Томас Інгенлат каже про Polestar 3 наступне: «Ми будуватимемо в Америці для американців». Нову модель вироблятимуть на заводі Volvo у Чарльстоні, штат Південна Кароліна, де також збиратимуть майбутній XC90. Volvo дозволяє Polestar економити витрати за рахунок фінансової та промислової синергії; Крім того, Polestar має скористатися технологіями безпеки шведів. Крім того, місцеве виробництво також матиме вплив на ціноутворення та вуглецевий слід. Тим часом Інгенлат підтвердив, що Polestar 3 також буде виготовлятися в Китаї.

Polestar 3 стане доступним для замовлення незабаром після прем’єри. Інгенлат вважає, що Polestar 3 «визначить дизайн позашляховиків в епоху електрики» як «преміальний електричний SUV». Сегмент позашляховиків преміум-класу розвивається найшвидше на ринку США. У компанії також припускають, що перехід на повністю електричні автомобілі буде швидким.

Генеральний директор Інгенлат також пообіцяв у листопаді 2021 року, що Polestar 3 стане одним із найбільш екологічних автомобілів усіх часів. Лише нещодавно під час аналізу життєвого циклу C40 Recharge компанія Volvo, головний акціонер Polestar, розрахувала, як виробництво і використання електромобілів може призвести до зменшення викидів CO2 у майбутньому.

У листопаді 2021 року Інгенлат також оголосив, що Polestar 3 буде оснащений лідарним датчиком від американської технологічної компанії Luminar і мейнфреймом від NVIDIA, що дозволить автономне водіння на шосе. Раніше бренд пообіцяв, що Polestar 3 матиме найкращі в галузі мультимедійні функції на основі рідної інформаційно-розважальної системи Google Android Automotive OS.

Polestar планує відкрити близько 25 так званих Polestar Spaces у США, які запропонують такі зручності клієнтам, як тест-драйви з дому, безкоштовний прийом і доставка, а також мобільні послуги.

Дорогий, як Cayenne

Залишається питання ціни. Тут Інгенлат також дав конкретні відповіді. На галузевому конгресі спеціалізованого журналу “Automotive News Europe” він назвав ціновий діапазон від 75 000 до 110 000 євро для місцевих ринків. У цьому відношенні Polestar 3 підходить до конкуренції з Cayenne – швабський позашляховик, який не доступний як електромобіль, зараз коштує щонайменше 82 909 євро в Німеччині. Вартість Tesla Model X починається приблизно з верхньої межі Polestar 3, а Model Y зараз доступна приблизно від 57 000 євро.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.