Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

В Україні продовжує зростати попит на імпортний секонд-хенд


У жовтні з 19 тисяч вперше поставлених на облік в Україні легкових автомобілів 11,8 тисяч були іномарки з пробігом. В результаті, з наближенням закінчення терміну дії знижених ставок акцизу на імпорт легкових автомобілів, що були в експлуатації, частка таких машин на первинному ринку України досягла 62%, повідомляє асоціація «Укравтопром».

У порівнянні з жовтнем минулого року кількість вживаних авто в первинних реєстраціях зросла в 2,2 раза.

Маркою – лідером на первинному ринку легкових авто з пробігом залишається Volkswagen. У звітному місяці українці поставили на облік 1967 імпортованих фольксвагенів, що були в експлуатації.

На другому місці Renault з показником 1539 старих авто.

Третій результат у Шкоди – 1122 авто з пробігом.

Ford залишився на четвертій сходинці, секонд-хенд цієї марки вибрали 814 українців.

Замикає жовтневу п’ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Nissan з результатом 672 машини.

Всього з початку року українські номери отримали 83,9 тис. легкових авто, які були в експлуатації в інших країнах, що на 90% більше ніж за аналогічний період минулого року.

Найпопулярнішим автомобілем з пробігом на первинному ринку як за підсумками місяця, так і за період з початку року залишається RENAULT Megane. У жовтні цю модель обрали 1048 чол., а за десять місяців – 8476 автомобілістів.

Джерело:  ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.