Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Попит на новий автотранспорт в травні знизився на 45%


У травні на первинному авторинку України було реалізовано 3 423 од. автотранспортних засобів, повідомляє асоціація “Укравтопром”.

Таким чином, внутрішній попит на автотранспорт зменшився на 45% по відношенню до торішнього травневого результату.

Найбільшу частку на ринку нового автотранспорту охопили продажі легкових автомобілів – 87%. При цьому, як уже писав Укравтопром, продажі нових легкових автомобілів у порівнянні з минулим роком впали на 47%.

Продажі комерційних автомобілів охопили 11% ринку нової автотехніки з показником 373 авто і продемонстрували зниження попиту в цьому сегменті ринку на 5 відсотків.

Обсяг реалізації нових автобусів скоротився майже на 48% до 56 шт. і охопив лише 2% травневого ринку нових автотранспортних засобів.

Всього з початку року в Україні було продано і вперше поставлено на облік МВС 15 720 одиниць нового автотранспорту, що на 72% менше торішнього результату за аналогічний період.

При цьому попит на легкові автомобілі знизився на 73%, до 13 831 шт., на комерційні автомобілі впав на 51% до 1 681 шт., а на автобуси – на 66% і склав всього 208 шт. за п’ять місяців.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.