Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Поради водію-початківцю


Корисна інформація для всіх! Перелаштування перед вантажівкою або фурою.

1. Якщо Ви в легковому автомобілі перебуваєте біля правого переднього колеса вантажівки, водій вас не бачить! Взагалі! Так що спроба влізти перед вантажівкою з правого боку має мало шансів на успіх.

Советы начинающему водителю

2. Якщо Ви перед світлофором на якому горить червоне світло раптово перелаштувалися перед вантажівкою, приготуйтеся отримати удар в зад! Водій як правило розраховує зупинитися у стоп-лінії, і не готовий до такого Вашого маневру. І не спокушайтеся на те, що у фури багато коліс, від цього вона (фура) швидко не зупиниться! Тим більше, що половина вантажівок катається з перевантаженням, і несправною гальмівною системою.

Советы начинающему водителю

3. Якщо вантажівка з причепом повертає з другого ряду, не потрібно бути найрозумнішим і повертати паралельно з ним по першому. По першому ряду піде його причіп.

4. Якщо Ви рухаєтеся за вантажівкою подивіться в його дзеркала, якщо Ви не бачите обличчя водія, значить і він Вас не бачить!

5. Якщо Ви рухаєтеся з гори або взимку по головній дорозі і з прилеглої території на ухил повільно виповзає вантажівка, по можливості пропустіть його, тому що у випадку його зупинки він застрягне і як правило збере величезну тягнучку. Хоч би що там казали з телевізора, вантажної шипованої гуми не існує!

Советы начинающему водителю

Якщо у вас є ще поради водіям, які не уявляють, що значить їздити на фурі, додавайте.

Джерело: www.drive2.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.