Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Поради водію-початківцю


Корисна інформація для всіх! Перелаштування перед вантажівкою або фурою.

1. Якщо Ви в легковому автомобілі перебуваєте біля правого переднього колеса вантажівки, водій вас не бачить! Взагалі! Так що спроба влізти перед вантажівкою з правого боку має мало шансів на успіх.

Советы начинающему водителю

2. Якщо Ви перед світлофором на якому горить червоне світло раптово перелаштувалися перед вантажівкою, приготуйтеся отримати удар в зад! Водій як правило розраховує зупинитися у стоп-лінії, і не готовий до такого Вашого маневру. І не спокушайтеся на те, що у фури багато коліс, від цього вона (фура) швидко не зупиниться! Тим більше, що половина вантажівок катається з перевантаженням, і несправною гальмівною системою.

Советы начинающему водителю

3. Якщо вантажівка з причепом повертає з другого ряду, не потрібно бути найрозумнішим і повертати паралельно з ним по першому. По першому ряду піде його причіп.

4. Якщо Ви рухаєтеся за вантажівкою подивіться в його дзеркала, якщо Ви не бачите обличчя водія, значить і він Вас не бачить!

5. Якщо Ви рухаєтеся з гори або взимку по головній дорозі і з прилеглої території на ухил повільно виповзає вантажівка, по можливості пропустіть його, тому що у випадку його зупинки він застрягне і як правило збере величезну тягнучку. Хоч би що там казали з телевізора, вантажної шипованої гуми не існує!

Советы начинающему водителю

Якщо у вас є ще поради водіям, які не уявляють, що значить їздити на фурі, додавайте.

Джерело: www.drive2.ru

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.