Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Porsche бачить своє майбутнє переважно електричним

У Porsche обіцяють, що наступний Macan буде електричними. Тільки одна модель повинна зберегти свій двигун внутрішнього згоряння, доки це дозволяє законодавство.

Porsche вже готує наступний електромобіль до серійного виробництва. Зараз інженери з повним ентузіазмом працюють над першим продуктом, створеним на платформі PPE, яка використовується в усій групі – майбутнім Porsche Macan.

Електричний позашляховик дебютує наприкінці 2023 року

Команда Porsche зробила невеликий спойлер. В позашляховику середнього класу, який дебютує наприкінці 2023 року, будуть постійно працювати синхронні двигуни, які забезпечать до 450 кВт / 612 к.с. і понад 1000 крутного моменту в топ-версії. Для зберігання електроенергії використовується батарея ємністю 100 кВт/год, яка складається з дванадцяти модулів.

 

Подібно до поточної архітектури J1, на якій також базується Porsche Taycan, платформа PPE (Premium Platform Electric) також матиме систему живлення 800 вольт. Таким чином можна досягти 270 кіловат зарядної потужності, що дасть змогу зарядити батарею від 5 до 80 відсотків протягом 25 хвилин.

Macan також повинен бути справжнім Porsche з точки зору його максимальної швидкості. Він має легко перевищують межу 200 км/год. Такі функції, як активна підвіска та рульове керування всіма колесами з кутом повороту заднього колеса до п’яти градусів, забезпечать відмінну керованість. 52% потужності буде передаватися на задні колеса.

Клієнти Macan, які ще не готові до цього і натомість продовжують покладатися на двигуни внутрішнього згоряння, можуть ще деякий час купувати старий Macan, який буде пропонуватися паралельно. Тим не менш, компанія впевнена, що до 2030 року 80% поставок становитимуть електричні автомобілі. Лише класичний Porsche 911 продовжить оснащуватися швабськими двигунами внутрішнього згоряння до тих пір, поки це буде дозволено законом.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.