Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.05.2023

Porsche коронує Boxster двигуном від GT3

Porsche 718 Spyder RS був досить передбачуваним, проте все ще залишається надзвичайно захоплюючий. По суті, це “всього лише” Cayman GT4 RS з безмежним простором над головою. Тому в тому місці, де фіксований дах блокував огляд вгору, тепер встановлений знімний тканинний дах з ручним керуванням.

Одношаровий дах разом з вітрозахисним дефлектором важить лише 18,3 кг, що на 7,6 кг легше, ніж у звичайного 718 Spyder, і на 16,5 кг менше, ніж у 718 Boxster. До речі, про вагу: новий 718 Spyder RS важить 1 410 кг, що на 40 кг менше, ніж версія без RS.

За винятком даху, він виглядає майже так само, як і його брат-купе. Останній 718 з двигуном внутрішнього згоряння також був занижений на 30 міліметрів і стоїть на 20-дюймових кованих дисках, які опціонально можна замінити на магнієві.

Однак, за словами представників Porsche, новинка не є просто копією Cayman GT4 RS, оскільки Spyder RS має інше налаштування пружин і амортизаторів, щоб досягти більш комфортної їзди і краще відповідати очікуванням клієнтів щодо кабріолета.

Середньомоторний спорткар можна замовити з пакетом Weissach. В цьому випадку клієнт отримує вихлопні труби з дизайном, запозиченим у моделі 935 2018 року. І це знову данина пам’яті гоночному автомобілю 935/78 Le Mans, відомому як “Мобі Дік”. 

Як і Cayman, його відкритий побратим використовує той самий 4,0-літровий атмосферний двигун, який походить від 911 GT3. Шестициліндровий “боксер” розвиває 500 к.с. і 450 ньютон-метрів крутного моменту, який передається на задню вісь через семиступінчасту коробку передач PDK (з подвійним зчепленням) з коротким передавальним числом.

Така комбінація дозволяє розганятися від 0 до 100 км/год за 3,4 секунди та від 0 до 200 км/год за 10,9 секунди. До речі, це відповідає показникам Cayman GT4 RS. На відкритій дорозі він розвиває 308 км/год, що на 7 км/год повільніше, ніж купе, але на 8 км/год швидше, ніж Spyder без доповнення RS.

Закохалися і тепер хочете бути шоковані ціною? Без проблем… Porsche 718 Spyder RS можна замовитиза ціною від 151 215 євро. За бажанням, до нього можна придбати відповідний годинник у титановому корпусі. А якщо ви хочете спочатку побачити модель в реальному житті, варто відвідати Фестиваль швидкості в Гудвуді в липні 2023 року. Саме там відбудеться прем’єра. Одночасно з початком перших поставок.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.