Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Porsche: онлайн-продажі тепер також для моделей з індивідуального конфігуратора

Клієнти Porsche вже давно можуть замовляти автомобілі зі складу онлайн. Тепер цей процес поширюється і на індивідуально сконфігуровані моделі. Пілотним ринком стала Німеччина.

Porsche стимулює продаж автомобілів через Інтернет. Відтепер користувачі також можуть попередньо замовляти моделі через онлайн-конфігуратор у дилера. З цією метою “Конфігуратор Porsche” було перероблено та розширено, щоб включити численні варіанти. Зазначається, що нові опції спочатку доступні лише в Німеччині, згодом будуть поширені на інші ринки. 

Нове покоління конфігуратора ще більш інтуїтивно зрозуміле у використанні та пропонує помітно оптимізовану взаємодію з користувачем, – розповідає Роберт Адер, директор з маркетингу (CMO) автовиробника.

«Завдяки новим функціям ми досягаємо важливої ​​віхи на шляху до надзвичайно привабливої ​​цифрової пропозиції щодо придбання Porsche».

Згідно з інформацією, конфігуратор тепер пропонує, серед іншого, зображення транспортного засобу ще вищої якості та з різним фоном. Майже всі параметри також відображаються в режимі реального часу – від різних варіантів пакетів дизайну до таких деталей, як декоративна строчка. Крім того, користувачі проходять цілеспрямований процес налаштування.

Клієнти Porsche вже тривалий час можуть замовити нові та вживані автомобілі онлайн, тепер же можна і самостійно сконфігурувати модель в Porsche Center. Ідея в цілому відповідає багатоканальному підходу бренду, що дозволяє покупцям легко переходити між цифровими та фізичними точками взаємодії.

«Наші клієнти отримують найкраще з обох світів завдяки розширеним функціям онлайн-продажів автомобілів», — пояснив керуючий директор у Німеччині Александр Полліх. «У той же час ми продовжуємо активно залучати дилерів та покладаємося на особистий контакт з нашим брендом».

Porsche почав онлайн-продажі на внутрішньому ринку в 2019 році. Онлайн-пошук автомобілів тепер доступний на 100 ринках по всьому світу; у 32 з них автомобілі можна замовити онлайн. Керівник Porsche Europe Марко Шуберт підкреслив:

«Досвід останніх кількох років показав, що можливість онлайн-покупок стає все більш важливою для європейських клієнтів Porsche».

Після запуску в Німеччині нові опції також будуть запропоновані в Іспанії та Португалії найближчими тижнями. Розгортання в багатьох інших європейських країнах заплановано на 2023 рік.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.