Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 26.06.2023

Porsche планує “гігафабрику” для високопродуктивних акумуляторних елементів

Porsche розробив власну високопродуктивний елемент для батареї разом з Cellforce Group. Очевидно, вона настільки хороша, що Porsche повністю поглинула компанію і розглядає можливість серійного виробництва, а також створення нової гігафабрики.

Преміум-бренд хоче спроектувати завод у Кірхентеллінсфурті поблизу швабського міста Тюбінген потужністю 20 гігават-годин на рік, повідомляє Manager Magazin з посиланням на інсайдерів. Porsche прагне створити “гігафабрику” для високопродуктивних елементів. Вона має забезпечити батареями від 180 000 до 200 000 автомобілів на рік. Інвестиції в завод складуть понад мільярд євро.

Згідно з повідомленням, компанія Customcells зі штаб-квартирою в Ітцехо виходить з проекту, оскільки не має коштів для таких амбітних планів партнера. У травні Porsche повністю поглинув Cellforce, ціна не розголошується.

Серійне виробництво в Кірхентеллінсфурті має розпочатися навесні 2024 року, спочатку “в дуже невеликому обсязі”. Масштабне виробництво може розпочатися через два-три роки, кажуть в компанії. Можливим кандидатом на для застосування нових елементів живлення може стати нещодавно представлений суперспортивний автомобіль Mission X. У майбутньому топові версії електромобілів Porsche, які будуються в більшій кількості, також зможуть використовувати більш потужні батареї.

Тим часом Customcells переключає свою увагу на інший великий проект: разом з американським фахівцем з акумуляторів OneD Battery Sciences вона хоче розробити акумуляторні елементи зі значно вищою швидкістю зарядки, які при цьому повинні стати дешевшими. Кажуть, що General Motors вже є клієнтом.

До 2030 року Porsche хоче зробити понад 80 відсотків своїх нових автомобілів повністю електричними. Поки що використовуються елементи від постачальників з Азії. На додаток до батарей Cellforce, в майбутньому, ймовірно, також будуть використовуватися накопичувачі енергії від Volkswagen; материнська компанія будує власні заводи для більшої синергії. За інформацією Manager Magazin, німецький виробник акумуляторів Varta не буде залучений до виробництва ефективних елементів, як планувалося.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.