Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Porsche розробить додаток, який дозволить перенести реальні автомобільні дороги у відеоігри

За допомогою Virtual Roads будь-яка дорога зможе перетворитися на віртуальну гоночну трасу: система оцифровує маршрути завдовжки до восьми кілометрів менш ніж за годину.

У розробці програми Porsche допомагає швейцарський стартап Way Ahead Technologies. Для додавання дороги у відеогру треба записати реальний маршрут на смартфон, а потім програма автоматично перенесе дані у віртуальний світ. За словами компанії, процес перенесення займає менше 1% часу, необхідного для традиційного процесу оцифрування з використанням лазерів. Стандартна розробка нової відеоігри може тривати місяці і роки.

Програмне забезпечення використовує, серед іншого, штучний інтелект для охоплення маршруту та навколишніх об’єктів, включаючи дерева та бар’єри. З метою безпеки система не переносить інших учасників дорожнього руху у віртуальний світ.

Гоночні відеоігри дозволяють користувачеві вибирати різні автомобілі для віртуального водіння, а моделювання враховує потужність та динаміку кожної моделі. Також максимально реалістично передані характеристики траси: правильно обладнаний тренажер здатний за рахунок вібрацій відтворити нерівність асфальтового покриття. А водій, що наближається до повороту дуже швидко, відчує, що його автомобіль заносить.

“Топографія — це те, що робить маршрут особливо привабливим, незалежно від того, чи це унікальний альпійський перевал, чи легендарна прибережна дорога. Ми хочемо викликати ці прекрасні спогади за допомогою набагато простішого процесу оцифрування, який дозволить будь-кому їздити їх улюбленими маршрутами віртуально”.

Роберт Адер, директор з маркетингу Porsche

Система сумісна з кількома гоночними іграми, включаючи Assetto Corsa. Проїжджати маршрути можна на будь-якому тренажері, оснащеному відповідним обладнанням, а також на смартфоні.

Джерело: tjournal.ru

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.