Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 31.10.2023

Porsche розширює співпрацю з Google

В той час, як багато автовиробників намагаються відійти від сервісів Google та Apple, впроваджуючи власні розробки, Porsche поглибить співпрацю з американською технологічною компанією Google. З середини десятиліття в автомобілі будуть інтегровані сервіси Google для навігації, голосового управління та екосистема додатків. “З нашими автомобілями наші клієнти здійснюють мрію. Окрім позачасового дизайну та високих експлуатаційних характеристик, вони також хочуть мати безперебійний цифровий досвід”, – говорить генеральний директор Porsche Олівер Блюме (Oliver Blume), пояснюючи цей крок.

Відповідно, інтеграція екосистеми Google включає в себе Google Maps, Google Assistant та різноманітні додатки, доступні в магазині Google Play. Porsche вже використовує Android Automotive як операційну систему для програмної платформи 1.2 в електричному Macan, прем’єра якого має відбутися навесні. Однак тут сервіси Google ще не інтегровані. Porsche підкреслює, що клієнти і надалі зможуть користуватися знайомим інтерфейсом Porsche Communication Management (PCM). Регулярні оновлення мають на меті підтримувати систему в актуальному стані.

Партнерство “розраховане на довгострокову перспективу”

У майбутньому, за словами Porsche, “відповідні екосистеми від різних постачальників” будуть інтегровані безпосередньо в автомобіль для клієнтів через стандартизовані інтерфейси. Сюди входить, наприклад, магазин додатків від дочірньої компанії Cariad. “Ця так звана змішана екосистема створюється шляхом інтеграції платформ і додатків, з якими клієнти знайомі зі своїх кінцевих пристроїв”, – продовжує Блюме. Компанія дотримується відкритого підходу і створює інновації з технологічно провідними партнерами.

Партнерство між Porsche та Google обіцяє бути довгостроковим: “Ми раді співпрацювати з Porsche, щоб запропонувати клієнтам інноваційні та корисні сервіси в автомобілях, – сказав Хіроші Локхаймер, старший віце-президент Google з питань платформ та екосистем. “Завдяки інформаційно-розважальній системі на базі Android водії можуть отримати доступ до новітніх технологій і сервісів Google, насолоджуючись дизайном і брендингом Porsche“.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.