Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 22.01.2023

Porsche Macan E: потужний привід, технологія швидкої зарядки

Пройде ще деякий час, перш ніж електричний Porsche Macan з’явиться на ринку. Втім, багато деталей вже поступово розкриваються.

Компанія Porsche розкрила додаткові подробиці про технології приводу, зарядки та шасі майбутнього Porsche Macan E. Анонсований на 2024 рік електричний позашляховик базуватиметься на новій платформі PPE з 800-вольтовою архітектурою, яка підходить для заднього та повного приводу з різними рівнями потужності.

Як і в Taycan, в Macan E буде використовуватися одна або дві синхронні електричні машини з постійним збудженням (PSM) і з водяним охолодженням. Очікується, що двомоторна повнопривідна версія Macan буде виробляти до 450 кВт / 612 к.с. і 1 000 ньютон-метрів крутного моменту. Пізніше, ймовірно, з’являться більш слабкі та одномоторні варіанти.

Розмір акумулятора вказано як 100 кВт-год брутто, тому корисна чиста ємність, ймовірно, буде дещо меншою. Батарея складається з дванадцяти модулів з призматичними елементами. Завдяки 800-вольтній технології, батарею можна буде зарядити до 80% менш ніж за 25 хвилин, що перевищує максимальну потужність зарядки 270 кВт, доступну для Taycan на даний момент.

На зарядних станціях з напругою 400 вольт використовується нова функція, яка називається модульною зарядкою. Батарея розділена на два 400-вольтні модулі, що дозволяє швидше заряджати обидва паралельно. Спочатку рівень заряду обох половинок вирівнюється, а потім відбувається одночасна зарядка.

Porsche обіцяє, що Macan E матиме підкреслено динамічну задньопривідну керованість. Серед іншого, це досягається за рахунок зміщеного назад балансу ваги від 48 до 52%, а також динамічного розподілу крутного моменту між двигунами передньої та задньої осей у поєднанні з рульовим керуванням на задню вісь.

Топові версії також будуть оснащені системою Torque Vectoring Plus з електронним блокуванням диференціалу на задній осі. Завдяки електронному управлінню амортизаторами PASM та пневматичній підвісці, різниця між різними програмами водіння повинна краще відчуватися. Залежно від швидкості можливе опускання кузова, що має забезпечити кращу аеродинаміку і, відповідно, більший запас ходу.

Macan E є частиною стратегії електрифікації Porsche, яка передбачає, що до 2025 року більше половини нових автомобілів, що продаються виробником спортивних автомобілів, будуть мати акумуляторно-електричні приводи. До 2030 року їхня частка має зрости до понад 80%.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.