Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Суперкар Porsche за ціною Tesla. Представлений Taycan 4S


Спочатку Taycan побачив світ лише в найпотужніших і дорогих версіях Turbo (680 к.с.) і Turbo S (761 к.с.), але розширення сімейства не змусило себе чекати.

Porsche Taycan 4S

Вже представлена більш проста модифікація Porsche Taycan 4S, яка візуально відрізняється формою переднього повітрозабірника, іншим дифузором, оригінальними 19-дюймовими колесами і червоним забарвленням гальмівних супортів. Втім, колеса і гальма покупці зможуть вибрати інші з великого списку опцій.

Porsche Taycan 4S

Молодший Taycan має повний привід з двома електродвигунами (по одному на кожній осі), а головна технічна особливість – більш компактний синхронний мотор на задній осі (його довжина – 130 мм замість 210 у Turbo-версій). Але двоступеневий редуктор все ж збережений. Taycan 4S з базовим акумулятором Performance на 79,2 кВт ∙ год має пікову потужність двох електромоторів 530 к.с. Але можна замовити батарею Performance Plus ємністю 93,4 кВт ∙ год (як у версій Turbo і Turbo S), і в цьому випадку максимальна віддача підвищується до 571 к.с.

Porsche Taycan 4S

Від обраного акумулятора залежить ще і максимальна потужність зарядки: 225 кВт у базовій модифікації і 270 кВт у версії Plus. Очевидно, що різним буде і пробіг на одній зарядці: 407 і 463 км по циклу WLTP відповідно. Але граничні динамічні характеристики однакові: Taycan 4S може розігнатися до 100 км / год за 4,0 с і набрати максимум 250 км / год.

Porsche Taycan 4S

Як і більш дорогі Тайкан, нова версія має пневматичну підвіску. Але замість дорогих вуглецево-керамічних гальм штатно встановлені більш скромні чавунні диски – діаметром 360 мм спереду і 358 мм ззаду.

Продавати Porsche Taycan 4S почнуть у січні, однак ціна поки оголошена тільки в США: мінімум 104 тисячі доларів проти 151 тисячі за версію Turbo. Наступним повинен побачити світ задньопривідний Taycan S.

Джерело: autoreview.ru

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.