Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Суперкар Porsche за ціною Tesla. Представлений Taycan 4S


Спочатку Taycan побачив світ лише в найпотужніших і дорогих версіях Turbo (680 к.с.) і Turbo S (761 к.с.), але розширення сімейства не змусило себе чекати.

Porsche Taycan 4S

Вже представлена більш проста модифікація Porsche Taycan 4S, яка візуально відрізняється формою переднього повітрозабірника, іншим дифузором, оригінальними 19-дюймовими колесами і червоним забарвленням гальмівних супортів. Втім, колеса і гальма покупці зможуть вибрати інші з великого списку опцій.

Porsche Taycan 4S

Молодший Taycan має повний привід з двома електродвигунами (по одному на кожній осі), а головна технічна особливість – більш компактний синхронний мотор на задній осі (його довжина – 130 мм замість 210 у Turbo-версій). Але двоступеневий редуктор все ж збережений. Taycan 4S з базовим акумулятором Performance на 79,2 кВт ∙ год має пікову потужність двох електромоторів 530 к.с. Але можна замовити батарею Performance Plus ємністю 93,4 кВт ∙ год (як у версій Turbo і Turbo S), і в цьому випадку максимальна віддача підвищується до 571 к.с.

Porsche Taycan 4S

Від обраного акумулятора залежить ще і максимальна потужність зарядки: 225 кВт у базовій модифікації і 270 кВт у версії Plus. Очевидно, що різним буде і пробіг на одній зарядці: 407 і 463 км по циклу WLTP відповідно. Але граничні динамічні характеристики однакові: Taycan 4S може розігнатися до 100 км / год за 4,0 с і набрати максимум 250 км / год.

Porsche Taycan 4S

Як і більш дорогі Тайкан, нова версія має пневматичну підвіску. Але замість дорогих вуглецево-керамічних гальм штатно встановлені більш скромні чавунні диски – діаметром 360 мм спереду і 358 мм ззаду.

Продавати Porsche Taycan 4S почнуть у січні, однак ціна поки оголошена тільки в США: мінімум 104 тисячі доларів проти 151 тисячі за версію Turbo. Наступним повинен побачити світ задньопривідний Taycan S.

Джерело: autoreview.ru

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.