Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 29.01.2023

Porsche Vision 357 (2023) дебютує до 75-річчя компанії

У 2023 році Porsche святкує своє 75-річчя. Першою моделлю компанії стала 356, яка була випущена в червні 1948 року. І саме тому автовиробник вшановує цей автомобіль новим дизайнерським концептом під назвою Porsche Vision 357 – сучасним переосмисленням моделі 356.

“Концепт – це спроба гармонійно поєднати минуле, теперішнє та майбутнє”, – говорить Міхаель Мауер, керівник відділу дизайну Porsche. Модель 357 наслідує пропорції оригіналу і вказує своїми деталями дизайн майбутнього.

Однією з найяскравіших особливостей концепції є відсутність надмірностей. Дверні ручки відсутні – дизайнери сховали їх у задньому боковому склі. Камери замінили традиційні бічні дзеркала. Спереду і ззаду Porsche ховає ліхтарі за перфорацією в кузовних панелях, а третій стоп-сигнал інтегрований в задню решітку радіатора – одна з кількох відсилок на оригінал 356.

Ранні моделі 356 мали розділене лобове скло з планкою посередині. Хоча подібний акцент відсутній на Vision 357, Porsche погралася зі склом концепту, обернувши його навколо чорних А-подібних стійок, щоб об’єднати три віконні елементи в єдине ціле і створити щось на кшталт козирка шолома. У колісних арках – 20-дюймові магнієві диски з “аеродинамічно вигідними” ковпаками з вуглецевого волокна.

Porsche загорнув екстер’єр у двоколірне забарвлення: “Ice Grey Metallic” покриває більшу частину автомобіля, а “Grivola Gray Metallic” акцентує увагу на передньому бампері. Великі наклейки “75” прикрашають двері та капот, а витончені написи “357” знаходяться на передніх крилах та задньому бампері. Компанія навіть позначила повітрозабірники в задніх бокових вікнах повітряними наклейками та стрілками.

Вихлопна система 357-го складається з мерехтливих титанових вихлопних труб блакитнуватого кольору з керамічними вставками.

Vision 357 побудований на базі 718 Cayman GT4 RS. Саме тому також використовується трансмісія з 4,0-літровим атмосферним двигуном. Шестициліндровий боксер розвиває 500 к.с. За словами Porsche, середньомоторний привід також буде розроблений для роботи на синтетичному паливі, хоча виробник не вказав, що насправді має намір випускати такий автомобіль.

Публіка матиме можливість побачити концепт на спеціальній виставці в Берліні, присвяченій 75-річчю спортивних автомобілів Porsche. Виставка на Drive Forum Volkswagen Group відкрилася 27 січня і триватиме до середини лютого. Потім Porsche планує представити концепт на інших міжнародних заходах протягом року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.