Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Правила паркування (відео)


Ви у своїй повсякденній діяльності регулярно використовуєте автомобіль? Це зручно, комфортно, але не завжди швидко – «затори» на дорогах з труднощами парковки здатні перекреслити всі «плюси» використання автомобіля. Спостереження за якістю паркування автомобілів на вулицях міст призводить до невтішних висновків. Перший полягає в тому, що значна (якщо не більшість) частина водіїв не вміють паркуватися. Другий – вони не прагнуть навчитися паркуватися. Третій – співробітники ДАІ, мабуть, не вважають, що погана парковка створює перешкоди для руху, і не приділяють належної уваги цій проблемі.

Тому розглянемо деякі корисні правила паркування, вони допоможуть уникнути неприємних дорожніх ситуацій:

1. Паркуємо автомобіль у відведених для цього місцях

Новачки і водії зі стажем знають, що потрібно паркувати автомобіль в спеціальних для цього місцях. Таким чином ви вбережете ваше авто від можливого пошкодження, це допоможе вам уникнути неприємних дорожніх ситуацій. Якщо ваш автомобіль буде пошкоджений в недозволеному місці, то ніхто не буде нести адміністративної відповідальності. Потрібно пам’ятати і знати про це.

2. Припарковані на парковці автомобілі

Потрібно пам’ятати, що на парковці стоять багато автомобілів, і якщо хтось не дуже добре припаркував свій автомобіль, то коли він захоче виїхати, він зробить багато маневрів, під час яких можуть пошкодитися автомобілі, що стоять поруч.

Тому під час паркування автомобіля, потрібно звернути увагу, наскільки нормально припарковані й інші автомобілі, і наскільки зручно буде виїхати з парковки. Заборонено паркування автомобілів у місцях виїздів і в’їздів, на зовнішніх поворотах, поблизу перехресть, біля громадських зупинок. Невиконання вищевказаних вимог створює аварійну ситуацію. Уникайте паркувати авто поблизу вантажних автомобілів, так як траєкторія руху вантажівок вельми відрізняється від траєкторії легкових авто.

3. Паркуємо авто під відкритим небом

Непередбачуваним і небезпечним місцем є парковка авто під відкритим небом, це уздовж пішохідних доріг біля бордюру, біля роботи, біля під’їзду будинку. Потрібно оглянути територію. Щоб поруч не перебували рекламні конструкції, які призначені для зносів, старі дерева, щоб з дахів нічого не падало (бурульки, камені, не проводилися будівельні роботи). Про це потрібно пам’ятати, коли вітряна погода – можна отримати неприємний сюрприз у вигляді вм’ятини, подряпини.

4. Люди

Особливу увагу потрібно приділяти людям. Пішохід цілком може не помітити автомобіль, що рухається, а пішохода, прикритого стійкою кабіни, цілком може не побачити водій автомобіля. Тож не блокуйте своїм автомобілем виїзд інших авто, не паркуйте автомобіль при виїзді з воріт, з приватних гаражів.

5. Потрібно приділяти увагу своїй безпеці

Якщо ви врахували всі перелічені фактори, подбайте про власну безпеку, коли будете паркувати автомобіль. Якщо ви досить пізно повертаєтеся додому, паркуйтесь на освітлених паркувальних місцях, тоді ви зможете уникнути різних дорожніх ситуацій, адже безпека водія, є дуже важливою.

Уміння паркувати автомобіль заднім ходом

Уміння добре паркуватися набувається шляхом багаторазового повторення. Тому не лінуйтеся добре паркуватися в обмеженому просторі. Для цього доведеться кілька разів змінити напрямок руху, відпрацьовувати «відчуття габаритів» авто, працювати з дзеркалами заднього виду. Пошукайте собі майданчики для тренувань, накресліть прямокутник зі сторонами двадцять і десять метрів. Ширина тунелю не повинна перевищувати габаритів вашого авто, не обманюйте себе, якщо зробите більше 2,5 метрів.

Для розмітки використовуйте старі шини, конуси, може, пощастить, і ви знайдете такий майданчик з готовою розміткою. Не робіть собі поблажки, контролюйте рух машини, поглядаючи в дзеркала заднього виду. На початку навчання не потрібно рухатися більше 10 кілометрів на годину. Спочатку у вас мало що стане виходити, але потрібно потерпіти, і тоді ви обов’язково дізнаєтеся, як можна навчитися правильно, паркувати машину.

Незамінну допомогу при паркуванні Вам зможе надати паркторонік. Встановлення парктроніка не займе багато часу і не змусить Вас сильно витратитися. Головне, щоб автомобіль завжди був добре припаркований і займав на дорозі якомога менше місця.

Дотримуючись цих порад можна уберегти себе і свій автомобіль від непередбачених ситуацій, пов’язаних з паркуванням.

Приклад невдалого паркування під відкритим небом: будьте уважні, не паркуйте машини біля будівельних майданчиків

Будьте уважні на парковці і пильні на дорогах. Вдалого вам водіння!

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.