Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Верховна Рада встановила нові правила перетину перехресть з круговим рухом


У вівторок, 4 квітня, народні депутати підтримали законопроект №4246 “Про дорожній рух”, згідно з яким встановлюється пріоритетність руху транспортних засобів по колу. Закон своїми голосами підтримали 234 нардепи. Про це йдеться на офіційному сайті українського парламенту.

Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу“, – сказано в законі.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться про те, що його прийняття викликане відсутністю дорожніх знаків і відповідної розмітки, а також несхожими правилами проїзду перехресть з круговим рухом в різних містах України.

Крім цього впровадження так званої системи Roundabout під час проїзду подібних ділянок дороги сприятиме зменшенню аварійності на 80%.

Верховна Рада встановила нові правила перетину перехресть з круговим рухом

Джерело: mignews.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.