Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Верховна Рада встановила нові правила перетину перехресть з круговим рухом


У вівторок, 4 квітня, народні депутати підтримали законопроект №4246 “Про дорожній рух”, згідно з яким встановлюється пріоритетність руху транспортних засобів по колу. Закон своїми голосами підтримали 234 нардепи. Про це йдеться на офіційному сайті українського парламенту.

Перевага в русі на перехрестях, де організовано круговий рух, надається транспортним засобам, які вже рухаються по колу“, – сказано в законі.

У пояснювальній записці до законопроекту йдеться про те, що його прийняття викликане відсутністю дорожніх знаків і відповідної розмітки, а також несхожими правилами проїзду перехресть з круговим рухом в різних містах України.

Крім цього впровадження так званої системи Roundabout під час проїзду подібних ділянок дороги сприятиме зменшенню аварійності на 80%.

Верховна Рада встановила нові правила перетину перехресть з круговим рухом

Джерело: mignews.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.