Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Про що говорити на співбесіді, щоб отримати роботу


Якщо керівник не є вашим кровним родичем або супутником життя, то співбесіди на шляху до нового робочого місця не уникнути. Для деяких цей етап нагадує чергову бесіду «про себе» в жанрі «сповідь». Для інших можна порівняти з допитом у слідчого. Спільне в усіх категорій одне: рідкісний птах вміє представити себе грамотно. Як правильно підготуватися до розмови про роботу, для того, щоб її отримати?

Правило №1

Приберіть зайве хвилювання і страх. Повірте, начальник не менш вашого хоче, щоб ви пройшли співбесіду успішно, і він, нарешті, зміг знайти адекватного і розумного співробітника, щоб більше не забирати у себе час на ці «кастинги».

Правило №2

Будь-яка надмірність не виправдана. Неконкретні промови про себе, так само як і скупе «так / ні» викличуть неприязнь і підозру у співрозмовника.

Правило №3

Не розказуйте про своє життя, розкажіть про корисну для роботодавця інформацію. У цю категорію входять:

а) досягнення в освіті;
б) професійні успіхи;
в) набуті навички;
г) вибір компанії і мету в кар’єрі.

Правило №4

Не переказуйте резюме і не відволікайтеся. Участь в рок-групі не сильно зацікавить роботодавця, який шукає співробітника з навичками програмування. Набагато продуктивніше також згадати курси, які підвищили вашу класифікацію, ніж золоту медаль по закінченню школи. Чи не перераховуйте всі конференції, які відвідали. Цей час витратьте на вміння, отримані на минулій роботі.

Правило №5

Підготуйте дві короткі пропозиції про свою мотивацію в роботі. Чого ви хочете досягти? На це питання від роботодавця не варто відповідати «вийти заміж» і «побудувати будинок», «заробити багато грошей».

Правило№6

Не брешіть. Ваша некомпетентність виявиться протягом тижня на робочому місці.

Правило №7

Не пліткуйте і не звинувачуйте. «Ваші співробітники не вважають ..», «екс-бос та ще стерво» – це нівелює вашу репутацію професіонала.

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.