Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ринок автомобілів з пробігом в вересні знову виріс


За даними асоціації «Укравтопром», на первинному автомобільному ринку у вересні було зареєстровано 13 тис. 176 легкових автомобілів, в тому числі 5336 автомобілів, що були в експлуатації. Кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом майже вдвічі перевищила результат річної давності, коли на такі автомобілі вже діяли знижені акцизи.

Частка б/в автомобілів на вересневому ринку становить 40 відсотків.

Лідер первинного ринку б/в авто Renault показав результат 1000 первинних реєстрацій, що становить 58% від загальної кількості зареєстрованих автомобілів цієї марки в вересні. На друге місце опустився Volkswagen – було зареєстровано 974 автомобіля з пробігом, або 56% від загального обсягу цього бренду. На третій позиції закріпилася Skoda (592 шт.). Нових і вживаних автомобілів цієї чеської марки в вересні було зареєстровано приблизно порівну. Opel стабільно утримує четвертий рядок рейтингу з результатом 362 б/в авто, що становить 94% первинних реєстрацій марки за вересень. Замикає п’ятірку лідерів Nissan – 268 б/в авто отримали українські номери, або 38% від загальних продажів марки.

Всього з початку року в Україні було поставлено на облік 38 тис. 588 імпортованих вживаних легкових автомобілів, що в 5,7 разу більше ніж за перші дев’ять місяців 2016 року.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.