Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ринок автомобілів з пробігом в вересні знову виріс


За даними асоціації «Укравтопром», на первинному автомобільному ринку у вересні було зареєстровано 13 тис. 176 легкових автомобілів, в тому числі 5336 автомобілів, що були в експлуатації. Кількість первинних реєстрацій автомобілів з пробігом майже вдвічі перевищила результат річної давності, коли на такі автомобілі вже діяли знижені акцизи.

Частка б/в автомобілів на вересневому ринку становить 40 відсотків.

Лідер первинного ринку б/в авто Renault показав результат 1000 первинних реєстрацій, що становить 58% від загальної кількості зареєстрованих автомобілів цієї марки в вересні. На друге місце опустився Volkswagen – було зареєстровано 974 автомобіля з пробігом, або 56% від загального обсягу цього бренду. На третій позиції закріпилася Skoda (592 шт.). Нових і вживаних автомобілів цієї чеської марки в вересні було зареєстровано приблизно порівну. Opel стабільно утримує четвертий рядок рейтингу з результатом 362 б/в авто, що становить 94% первинних реєстрацій марки за вересень. Замикає п’ятірку лідерів Nissan – 268 б/в авто отримали українські номери, або 38% від загальних продажів марки.

Всього з початку року в Україні було поставлено на облік 38 тис. 588 імпортованих вживаних легкових автомобілів, що в 5,7 разу більше ніж за перші дев’ять місяців 2016 року.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.