Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

У березні українці купили більше 7 тисяч нових легкових авто


Протягом першого весняного місяця 2017 року в Україні було зареєстровано 7 278 продажів нових легкових автомобілів. Це максимальний результат, зафіксований з початку року, який свідчить про поступове відновлення споживчої активності на ринку нових легкових авто, повідомляє асоціація «Укравтопром».

У порівнянні з березневим показником минулого року попит на нові машини в Україні зріс на 48 відсотків.

Найбільшу кількість реєстраційних номерів у минулому місяці отримали автомобілі французької марки Renault – 829 шт. Цій марці вдалося не тільки піднятися в рейтингу, рік тому вона займала другу позицію, а й збільшити продажі відносно березня 2016 року на 62 відсотка. Найбільш популярною в лінійці Renault в звітному місяці стала модель Logan, її частка в продажах марки склала 29 відсотків.

Другим брендом за популярністю в українців стала Toyota, на третину покращивши свій торішній результат та реалізувавши за місяць 790 автомобілів. Березневим бестселером у Toyota була модель RAV-4, яка охопила 28% продажів автомобілів цього бренду.

На третьому місці, як і рік тому, Volkswagen, з результатом 594 авто. При цьому, березневий попит на німецьку народну марку виріс в 2,1 рази. Найбільшим попитом з Volkswagen-івських моделей користувався Tiguan, їй належить одна третина продажів марки.

KIA, що збільшила свої продажі в 2,3 рази, зайняла четверту позицію в рейтингу минулого місяця з показником 570 проданих авто. Лідером продажів цього корейського бренду став автомобіль KIA Sportage, який обрали 431 покупець. Крім того, зростаючий попит на цю модель, в черговий раз приніс KIA Sportage титул чемпіона з продажів місяця на українському ринку нових легкових авто.

Замикає лідерську п’ятірку Nissan – 430 авто (+73% в порівнянні з березнем 2016р.). Вибираючи автомобілі цієї марки, українці найбільш частіше зупиняли свій вибір на моделі Qashqai, яка забезпечила Nissan – 1/3 в продажах березня.

Також в ТОП-10 рейтингу автомобільних марок місяця увійшли: Hyundai з результатом – 395 проданих автомобілів (+71% з березня 2016р.); Skoda – 393 шт. (+71%); BMW – 350 шт. (+28%); Ford – 300 шт. (+13%); Audi – 264 шт. (+43%).

Всього за перший квартал поточного року український автопарк поповнився на 16 956 нових легкових автомобілів. Такий результат на 38% перевершив аналогічний показник минулого року.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.