Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Професії, які можуть стати популярними вже у 2030 році


Канадський фонд Canadian Scholarship Trust (CST) об’єднався з професійними футурологами, щоб спрогнозувати, як буде виглядати ярмарок вакансій у 2030 році, пише mixstuff.

Усі припущення були засновані на екологічних, соціальних і технологічних тенденції, що відбуваються в суспільстві.

1. Аквапонічний рибовод

Аквапонічний рибовод

У зв’язку зі скороченням популяції риби в її природному середовищі існування, на допомогу природі в недалекому майбутньому може прийти аквапоніка, що об’єднує мистецтво вирощування риби і рослин. Вона дасть людям шанс як і раніше ласувати морепродуктами і смачною рибою.

2. Медичний навігатор

Медичний навігатор

Як припускає CST, медичний навігатор буде давати консультації пацієнтам та їхнім родинам і допомагати їм орієнтуватися в складній системі охорони здоров’я. У цій роботі можуть бути задіяні як колишні медсестри, так і новачки. Подібна нова професія чимось нагадуватиме вже існуючу посаду адвоката пацієнтів.

3. Сміттєвий дизайнер

Сміттєвий дизайнер

Якщо практика апсайклінгу або перетворення відходів в дорогий і якісний продукт дійсно вкорениться, тоді, цілком можливо, зросте попит на сміттєвих дизайнерів. Люди цієї професії будуть винаходити творчі способи створення нових речей зі сміття. Вони також будуть відповідати за те, щоб нові матеріали в кінці їхнього терміну служби залишали після себе мінімум відходів.

4. Офіцер сусідської варти

Офіцер сусідської варти

Люди цієї професії будуть покликані стежити за активністю підозрілих осіб і виникненням потенційних загорянь в будинках, що знаходяться в довіреному їм житловому районі.

5. Ностальжист

Ностальжист

Ностальжист нічим не відрізнятиметься від звичайного дизайнера інтер’єру за винятком того, що він зобов’язаний відтворювати антураж конкретного місця або епохи. CST вважає, що забезпечені жителі будинків престарілих матимуть можливість проживати в приміщеннях, декорованих у стилі їхнього улюбленого десятиліття (наприклад, вітальня 1970-х або кімната в гуртожитку 1980-х).

6. Ревайлдер

Ревайлдер

Раніше ревайлдера могли б просто назвати звичайним фермером. Однак ця професія поєднує у собі обов’язки фермера з пост-апокаліптичним відтінком: якщо навколишньому середовищу буде завдано непоправної шкоди, то на місце прибуде ревайлдер і все виправить. У його посадові обов’язки будуть входити найрізноманітніші завдання: від відновлення лісів і природних басейнів до збереження екологічної рівноваги навколишнього середовища.

7. Консультант по роботам

Консультант по роботам

Так як у недалекому майбутньому роботи замінять деяких робочих, то, ймовірно, з’явиться попит на фахівців, які будуть контролювати їх роботу. Консультант по роботам буде допомагати потенційним клієнтам вибирати модель, яка відповідає їх потребам і вимогам (наприклад, робот-слуга або робот-няня), а також буде необхідний, якщо придбаний робот не підійшов або став причиною конфлікту у родині.

8. Експерт із простоти

Експерт із простоти

Дані фахівці стануть незамінною опорою для компаній, що бажають спростити всі бізнес-процеси і прискорити ведення справ, одночасно скорочуючи час на телефонні дзвінки, непотрібну паперову роботу і багато іншого.

9. Спеціаліст з сонячних технологій

Спеціаліст з сонячних технологій

Якщо установка сонячних батарей у світі стане поширеною послугою, то фахівці у цій галузі будуть дуже затребувані.

10. Телехірург

Телехірург

Роботизована хірургія у медицині вже не новинка, однак CST не виключає, що найближчим часом лікарі будуть проводити хірургічні операції віддалено за допомогою Інтернету. У цьому їм допомагатимуть роботи, спеціальні відеокамери і контролери. Телехірургія буде необхідною у тих випадках, коли хворого з якихось причин неможливо вчасно доправити до клініки.

Джерело: ubr.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.