Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Прокачайся на Різдво поки всі відпочивають або Кращі Лайфхаки для безкоштовного навчання на платних освітніх ресурсах у січні 2016 року


Що може бути краще, ніж починати Новий рік з планування та професійного розвитку. Тим більше, що в січні 2016 відразу кілька освітніх майданчиків порадували тим, що відкрили доступ до платного контенту, або надають істотні знижки на підписку.

Пропоную Вашій увазі невеликий огляд онлайн ресурсів, які використовую сам і які можуть бути корисні тим, хто планує навчання вже в січні 2016 року.

Нетологія дарує доступ до всієї бібліотеки відеокурсів

Нетологія

Нетологія – майданчик з підготовки та додаткового навчання фахівців в області інтернет-маркетингу, управління проектами, дизайну, проектування інтерфейсів і веб-розробки.

До 15 січня відкрито безкоштовний доступ до всієї бібліотеки відеокурсів російською мовою (160 курсів з e-commerce, управління проектами, HR, маркетингу та ін).

Також є можливість після проходження кожного курсу пройти тест і отримати сертифікат університету “Нетологія”, який буде збережений у Вашому профілі на постійній основі. Доступ дається в будь-який день, до 15 січня і діє 1 добу з моменту активації промокодом і перегляду першого курсу.

Невеликий лайфхак: якщо у Вас є запасний email – нічого не заважає зареєструватися ще раз, коли доба закінчиться 🙂

Повний перелік курсів: http://netology.ru/kursy

Для отримання безкоштовного доступу потрібно зареєструватися: http://ny.netology.ru/

Bookmate дарує місяць підписки за обіцянку читати книги в новому році

Bookmate

Bookmate – додаток і онлайн-ресурс з найбільшою бібліотекою електронних книг російською мовою. Є можливість не тільки читати всі новинки за символічну абонплату, а й переглядати що читають Ваші друзі, а також їх улюблені цитати. Все що потрібно зробити для активації підписки на один місяць – це зайти за посиланням і написати кількість книг, яку Ви плануєте прочитати в цьому році, натиснувши кнопку “Обіцяю” 🙂 https://bookmate.com/iwillread

Smartreading дарує 4 книги-саммарі і хороші знижки на підписку

Smartreading

Smartreading – проект Михайла Іванова (раніше видавництво “Манн, Іванов і Фербер”) пропонує досить велику колекцію “саммарі” – редакцій бізнес-книг, які в стислій формі переказують ключові ідеї повної версії. Вже зараз в бібліотеці проекту доступно 183 таких бізнес книги-саммарі. Також є можливість пройти тест після прочитання кожної книги, або прослухати аудіо версію і переглянути інфографіку (на жаль, дана опція поки доступна не у всіх саммарі). На даний момент безкоштовно доступні 4 саммарі бізнес-книг (2 з яких, до того ж, входять до переліку моїх улюблених, must read, це Джим Коллінз “Від хорошого до великого” і Віктор Франкл “Сказати життю “Так”, рекомендую!

А ще Smartreading в січні проходить розіграш знижок і можна виграти знижку від 15 до 50% на піврічну або річну підписку, яка включає доступ до всіх існуючих саммарі і тим, які будуть додаватися протягом дії підписки. Я виграв 50% вчора, планую оформити підписку на півроку.

Безкоштовно можна завантажити саммарі тут: http://www.smartreading.ru/biblioteka/freebooks/

А в розіграші знижок можна взяти участь тут: http://www.smartreading.ru/gift2016/

Інтернет магазин видавництва “Манн Іванов і Фербер” дарує знижки на будь-які електронні книги

Інтернет магазин видавництва "Манн Іванов і Фербер"

Скидка 30% на любую книгу, купленную до 11 января 2016.

Книги можно выбирать и покупать здесь: http://www.mann-ivanov-ferber.ru/life-circle/

edX в январе будет обучать предпринимательству, маркетингу и счастью

edX

edX – це безкоштовна інтернет платформа, проект Массачусетського технологічного інституту і Гарвардського університету, де завжди можна знайти велику кількість онлайн програм навчання від провідних світових університетів. Навчання безкоштовне, але якщо Вам потрібен сертифікат про закінчення курсу, за нього треба заплатити в середньому 49-99 дол.

Наостанок кілька курсів від edX, які стартують в січні цього року і здалися мені найбільш цікавими:

Introduction to Marketing (University of British Columbia) – початок 5 січня 2016, реєстрація та програма: https://www.edx.org/course/introduction-marketing-ubcx-marketing1x 

The Science of Happiness (University of California, Berkeley) – початок 5 січня 2016, реєстрація та програмаhttps://www.edx.org/course/science-happiness-uc-berkeleyx-gg101x-2

Becoming an Entrepreneur (Massachusetts Institute of Technology) – початок 25 січня 2016, реєстрація та програмаhttps://www.edx.org/course/becoming-entrepreneur-mitx-launch-x

Introduction to Venture Capital: How to Get Money for your Startuphttps: //www.edx.org/course/introduction-venture-capital-how-get-rwthx-vc101x

Успішного розвитку. Не забувайте – Майбутнє починається сьогодні 🙂

Mike Pozdnyakov, HR консультант

twitter.com/pozdnyakovmike

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.