Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Прокачайся на Різдво поки всі відпочивають або Кращі Лайфхаки для безкоштовного навчання на платних освітніх ресурсах у січні 2016 року


Що може бути краще, ніж починати Новий рік з планування та професійного розвитку. Тим більше, що в січні 2016 відразу кілька освітніх майданчиків порадували тим, що відкрили доступ до платного контенту, або надають істотні знижки на підписку.

Пропоную Вашій увазі невеликий огляд онлайн ресурсів, які використовую сам і які можуть бути корисні тим, хто планує навчання вже в січні 2016 року.

Нетологія дарує доступ до всієї бібліотеки відеокурсів

Нетологія

Нетологія – майданчик з підготовки та додаткового навчання фахівців в області інтернет-маркетингу, управління проектами, дизайну, проектування інтерфейсів і веб-розробки.

До 15 січня відкрито безкоштовний доступ до всієї бібліотеки відеокурсів російською мовою (160 курсів з e-commerce, управління проектами, HR, маркетингу та ін).

Також є можливість після проходження кожного курсу пройти тест і отримати сертифікат університету “Нетологія”, який буде збережений у Вашому профілі на постійній основі. Доступ дається в будь-який день, до 15 січня і діє 1 добу з моменту активації промокодом і перегляду першого курсу.

Невеликий лайфхак: якщо у Вас є запасний email – нічого не заважає зареєструватися ще раз, коли доба закінчиться 🙂

Повний перелік курсів: http://netology.ru/kursy

Для отримання безкоштовного доступу потрібно зареєструватися: http://ny.netology.ru/

Bookmate дарує місяць підписки за обіцянку читати книги в новому році

Bookmate

Bookmate – додаток і онлайн-ресурс з найбільшою бібліотекою електронних книг російською мовою. Є можливість не тільки читати всі новинки за символічну абонплату, а й переглядати що читають Ваші друзі, а також їх улюблені цитати. Все що потрібно зробити для активації підписки на один місяць – це зайти за посиланням і написати кількість книг, яку Ви плануєте прочитати в цьому році, натиснувши кнопку “Обіцяю” 🙂 https://bookmate.com/iwillread

Smartreading дарує 4 книги-саммарі і хороші знижки на підписку

Smartreading

Smartreading – проект Михайла Іванова (раніше видавництво “Манн, Іванов і Фербер”) пропонує досить велику колекцію “саммарі” – редакцій бізнес-книг, які в стислій формі переказують ключові ідеї повної версії. Вже зараз в бібліотеці проекту доступно 183 таких бізнес книги-саммарі. Також є можливість пройти тест після прочитання кожної книги, або прослухати аудіо версію і переглянути інфографіку (на жаль, дана опція поки доступна не у всіх саммарі). На даний момент безкоштовно доступні 4 саммарі бізнес-книг (2 з яких, до того ж, входять до переліку моїх улюблених, must read, це Джим Коллінз “Від хорошого до великого” і Віктор Франкл “Сказати життю “Так”, рекомендую!

А ще Smartreading в січні проходить розіграш знижок і можна виграти знижку від 15 до 50% на піврічну або річну підписку, яка включає доступ до всіх існуючих саммарі і тим, які будуть додаватися протягом дії підписки. Я виграв 50% вчора, планую оформити підписку на півроку.

Безкоштовно можна завантажити саммарі тут: http://www.smartreading.ru/biblioteka/freebooks/

А в розіграші знижок можна взяти участь тут: http://www.smartreading.ru/gift2016/

Інтернет магазин видавництва “Манн Іванов і Фербер” дарує знижки на будь-які електронні книги

Інтернет магазин видавництва "Манн Іванов і Фербер"

Скидка 30% на любую книгу, купленную до 11 января 2016.

Книги можно выбирать и покупать здесь: http://www.mann-ivanov-ferber.ru/life-circle/

edX в январе будет обучать предпринимательству, маркетингу и счастью

edX

edX – це безкоштовна інтернет платформа, проект Массачусетського технологічного інституту і Гарвардського університету, де завжди можна знайти велику кількість онлайн програм навчання від провідних світових університетів. Навчання безкоштовне, але якщо Вам потрібен сертифікат про закінчення курсу, за нього треба заплатити в середньому 49-99 дол.

Наостанок кілька курсів від edX, які стартують в січні цього року і здалися мені найбільш цікавими:

Introduction to Marketing (University of British Columbia) – початок 5 січня 2016, реєстрація та програма: https://www.edx.org/course/introduction-marketing-ubcx-marketing1x 

The Science of Happiness (University of California, Berkeley) – початок 5 січня 2016, реєстрація та програмаhttps://www.edx.org/course/science-happiness-uc-berkeleyx-gg101x-2

Becoming an Entrepreneur (Massachusetts Institute of Technology) – початок 25 січня 2016, реєстрація та програмаhttps://www.edx.org/course/becoming-entrepreneur-mitx-launch-x

Introduction to Venture Capital: How to Get Money for your Startuphttps: //www.edx.org/course/introduction-venture-capital-how-get-rwthx-vc101x

Успішного розвитку. Не забувайте – Майбутнє починається сьогодні 🙂

Mike Pozdnyakov, HR консультант

twitter.com/pozdnyakovmike

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.