Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Quantino Twentyfive – електромобіль із запасом ходу 2000 км на одному заряді

Стартап nanoFlowcell, що займається розробками в області акумуляторів з проточними елементами, представив свій новий електромобіль Quantino Twentyfive. Це нова версія компактного купеподібного хетчбека Quantino, але тепер це чотиримісний родстер.

Quantino Twentyfive укомплектований чотиримоторною силовою установкою (по одному на колесо). Потужність кожного електродвигуна 59 кВт (80 к.с.). Живляться двигуни від системи, що складається з двох баків із запатентованим стартапом рідким електролітом bi-ION: в одному з позитивно зарядженими іонами, в іншому з негативно зарядженими іонами. Насоси проганяють рідини через спеціальний модуль з іонообмінною мембраною, що виробляє електричний струм.

Електроліт зберігається у двох баках по 125 літрів. Запас ходу заявлений 2000 км. Від 0 до 100 км/год родстер розганяється за 3,0-секунди. Максимальна швидкість обмежена електронікою на 250 км/год.

Склад “палива” не розголошується. Відомо тільки, що у нього досить висока щільність енергії – 600 Втг/кг. Як стверджують у компанії, він абсолютно нешкідливий для довкілля, а відпрацювання можна зливати прямо в каналізацію.

Компанія nanoFlowcell Holdings заснована 1996 року інженером-винахідником Нунціо Ла Веккья. Свій перший електромобіль із проточно-електролітним живленням Quant стартап представив на Женевському автосалоні 2014 року.

“Ми не прагнемо якоїсь конкретної кінцевої мети. Ми працюємо над постійним поліпшенням. Цільовий діапазон у 2000 кілометрів відображає прогрес, якого ми досягли з нашою технологією nanoFlowcell”, – сказав Нунціо Ла Векк’я, Генеральний директор і технічний директор nanoFlowcell Holdings plc.

Джерело: building-tech.org

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.