Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Рада підтримала продаж вживаних автомобілів через офіційних дилерів


У вівторок, 12 квітня, нардепи проголосували за законопроект “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо стимулювання розвитку ринку вживаних товарів” (№3046-д), який передбачає легалізацію продажу вживаних автомобілів через офіційних автодилерів, а також зміну структури податкових надходжень від перепродажу таких авто, передає УНІАН.

Згідно з пояснювальною запискою, це дозволить вивести авторинок з тіні, забезпечити прозорі і конкурентні умови для роботи офіційних дилерів в сфері перепродажу б / в авто і забезпечити стабільні додаткові надходження до державного бюджету.

Разом з тим, таке рішення дозволить легалізувати доходи і перевести взаємини між покупцями і продавцями в офіційний взаємовигідний формат, що також буде сприяти наповненню держбюджету.

Продаж автомобілів з пробігом через офіційні дилерські мережі – це додаткові робочі місця для майстрів сервісу в зв’язку з необхідністю розширення сервісних потужностей підприємств, а також менеджерів з продажу старих автомобілів. Це і додаткові доходи, пов’язані з наданням фінансових і страхових послуг для покупців, що , у свою чергу, збільшує надходження до бюджету країни“, – йдеться в документі.

Варто зазначити, що даним законом передбачається впровадження справедливого застосування податку на додану вартість до операцій на ринку вживаних товарів, в тому числі б / в транспортних засобів, який полягає в оподаткуванні маржинального доходу, тобто різниці між ціною продажу і документально підтвердженою ціною придбання уживаного товару.

Джерело: mignews.com.ua

Поділитися:
Позначки
Платформа для онлайн навчання

Отримайте доступ до сучасної онлайн платформи (LMS) та організуйте для своїх співробітників доступ до онлайн курсів, онлайн тестів та отримуйте звіти про перебіг навчання.

Розробка онлайн тренінгів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн навчання.