Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 01.02.2023

Range Rover Velar (2024): перше велике оновлення з моменту виходу на ринок

Range Rover Velar існує на ринку вже шість років. Він протримався так довго без капітального косметичного втручання, проте схоже потрібний момент настав. Така необхідність виникла не із-за грандіозного зовнішнього вигляду, а скоріше під тиском новх технологій.

Саме тому зовнішній вигляд Range Rover Velar не зазнав значних змін, за винятком кількох деталей, які наблизили його трохи ближче до нинішнього сімейства Range Rover. Нові світлодіодні передні фари Pixel LED виглядають дещо інакше, з’явилася перероблена радіаторна решітка, передній і задній бампери також були трохи змінені. Land Rover також додав до комплектації нові задні ліхтарі та два нових кольори – “Varesine Blue” та “Zadar Grey”.

Помітні зміни торкнулися і інтер’єру. Velar отримав абсолютно новий, вигнутий 11,4-дюймовий інформаційно-розважальний екран у центрі. Розташування дисплея на приладовій панелі було обрано не випадково, пояснює бренд. Це мінімізує відображення та відволікання під час руху. Така технологія остаточно витіснить усі аналогові кнопки з транспортного засобу. Але виробник обіцяє, що до більшості функцій можна дістатися максимум за два кроки, наприклад, до кондиціонера, навігації або різних режимів водіння. Для підтримання Pivi Pro в актуальному стані Velar може отримувати оновлення віддалено.

Нове покоління відрізняється сидіннями з новим дизайном і новою “стійкою” оббивкою без шкіри. Останні будуть виготовлені з матеріалів, які, за словами Land Rover, гарантують таку ж якість, як і справжня шкіра. Для оббивки Velar доступні чотири нові кольори: “Cloud”, “Caraway”, “Raven Blue” і “Deep Garnet”. А для комфорту всіх, хто знаходиться в салоні, Velar може бути оснащений системою Active Road Noise Cancellation, яка “приглушує” зовнішні шуми за допомогою 17 динаміків системи об’ємного звучання Meridian 3D.

Що стосується силових агрегатів, то Land Rover нічого не змінює в лінійці двигунів. Лише Velar P400e з плагін-гібридним приводом отримав оновлення у вигляді збільшеної батареї, яка тепер має ємність 19,2 кВт і збільшує запас ходу з 53 до 64 кілометрів відповідно до циклу WLTP. Крім того, доступні бензинові двигуни P250 і P400, а також дизелі D200 і D300.

Двигуни працюють завжди в парі з 8-ступінчастою автоматичною коробкою передач і повним приводом. Однак адаптивна підвіска є стандартною лише для моделі PHEV та шестициліндрових автомобілів (тобто P400 та D300).

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.