Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Ілон Маск рекомендував не заряджати акумулятор Tesla до 100%


Директор Tesla Ілон Маск пояснив, що повна зарядка акумуляторів Tesla робить автомобіль менш ефективним.

У довгостроковій перспективі повна зарядка скорочує термін служби акумулятора, пише Mashable.

У недавньому обміні повідомленнями в Twitter генеральний директор Tesla Ілон Маск пояснив, що рекуперативне гальмування не спрацьовує при повній зарядці, а це означає, що автомобіль менш енергоефективний.

Власник Tesla Model 3 запитав Маска, чи варто заряджати до 100%, враховуючи, що регулярний пробіг становить всього 160 миль, що залишає мало місця для маневру, щоб зробити щось ще з машиною без перезарядки. Tesla Model 3, про яку йшла мова, має пробіг 240 миль при повній ємності акумулятора, але при стандартному налаштуванні заряду 90% вона падає приблизно до 216 миль.

Відповідь Маска полягала у тому, що машина повинна заряджатися до 90 або 95%, щоб скористатися всіма перевагами рекуперативного гальмування.

Заряджайте до 90% до 95% і все буде в порядку. При 100% -му заряді повторне гальмування не працює, оскільки батарея повністю заряджена, тому автомобіль менш енергоефективний“, – написав Ілон Маск.

Рекуперативне гальмування – це технологія, яка перетворює енергію гальмування в електрику, розширюючи діапазон акумуляторів автомобіля. Його ефективність залежить від ряду факторів, але є повідомлення про те, що він розширює діапазон Tesla на цілих 30%. Таким чином, зарядка акумулятора до 95% може фактично бути майже такою ж гарною в плані дальності, як і зарядка до 100%.

Щоб точно знати, наскільки близькі до реальності ці цифри, потрібно знати, коли саме спрацює рекуперативне гальмування. Непідтверджені дані на форумах Tesla припускають, що це відбувається, коли ємність акумулятора становить від 84% до 94%, що приблизно відповідає тому, що сказав Маск, але температура навколишнього середовища також є важливим фактором.

Джерело: techno.nv.ua

Поділитися:
Позначки Популярні статті

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.