Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault зупинила роботу на своєму заводі у Москві

Французький виробник Renault Group врешті-решт вирішив зупинити виробництво на своєму заводі в Москві. Компанія відновила роботу 21 березня, але працювала лише 2 дні.

У концерні заявили, що дотримуватимуться всіх міжнародних санкцій, накладених на Росію за напад на Україну. У заяві для ЗМІ наголошувалося, що Renault Group «діятиме відповідально стосовно своїх 45 000 співробітників у Росії» і що «оцінюються наявні варіанти» щодо частки компанії в АвтоВАЗі.

Як відомо, Франція є акціонером Renault Group і найважливіші рішення в концерні ухвалюються зі схвалення влади країни. Припинення роботи автоконцерну в Росії погіршить його фінансові результати. Компанія повідомила, що за новими оцінками операційний прибуток становитиме 3%, а не більше 4%, як планувалося.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.