Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault натякає на новий водневий прототип

Донедавна ми підключали водень до електромобілів на паливних елементах, таких як Toyota Mirai та Hyundai Nexo. Все змінилося після того, як Toyota оголосила про інноваційний двигун внутрішнього згоряння, але працює на водні. Те, що багато років тому було представлено компанією BMW із флотилією тестових автомобілів, які якийсь час ганяли Німеччиною.

Тепер інший автовиробник вирішив поекспериментувати із «водневою газовою системою». Йдеться про компанію Renault, яка розпочинає випробування нового концепт-кара, оснащеного, цитуємо, «водневим двигуном». Використання слова «двигун» дає нам явну ознаку того, що машина не матиме електродвигуна та паливні елементи, а використовуватиме двигун внутрішнього згоряння, що працює на екологічно чистому газі.

Renault називає новий прототип «безпрецедентним концептуальним автомобілем», що важливо для їхньої стратегії сталого розвитку, сильної економіки замкнутого циклу та використання перероблених матеріалів. Загадкова машина також матиме «технологічні інновації на борту, які підуть на користь безпеки водія та учасників дорожнього руху».

На представленому компанією тизерному зображенні видно, що автомобіль має тонкі світлодіодні фари та підсвічений логотип, як електричний кросовер Renault Megane E-Tech Electric. Однак денні ходові вогні набагато більші і розташовані там, де ми зазвичай звикли бачити повітрозабірники.

Нас не дуже дивує, що, враховуючи силует, це кросовер, а не легковий автомобіль. Машина явно матиме камери замість бічних дзеркал, що зараз модно в автомобільному світі. Renault поки що не оприлюднила жодної інформації, крім того, що модель була розроблена під керівництвом головного дизайнера Жиля Відаля і буде офіційно представлена ​​у травні.

Джерело: ukrautoprom.com.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.