Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault перевершує очікування

Компанія Renault зафіксувала значне зростання глобальних продажів у першому кварталі. Це також відбулося завдяки Dacia – дочірній бренд продав значно більше автомобілів, ніж роком раніше.

Глобальний бізнес автовиробника Renault зростає сильніше, ніж очікувалося. Продажі в першому кварталі зросли майже на 30 відсотків до 11,5 мільярдів євро порівняно з аналогічним періодом минулого року. Таким чином, виробник перевершив очікування експертів. У своїх показниках за минулий рік група не враховувала російський бізнес, який вона вирішила продати минулого року через агресивну війну Росії проти України та міжнародні санкції.

У першому кварталі цього року Renault продала близько 535 000 автомобілів, що становить трохи більше 14%. У Європі продажі зросли більш ніж на 27%. У той час як основний бренд Renault збільшив свої продажі тут майже на 20% до майже 230 000 автомобілів, продажі більш доступного бренду Dacia зросли на 41% до майже 150 000 автомобілів.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.