Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault шукає, як позбутися частки в російському “АвтоВАЗі”

Французький автовиробник Renault покинув російський ринок. І зараз шукає спосіб, як вийти з російської компанії “АвтоВАЗ”, де він є головним акціонером.

За джерелами Bloomberg, Renault розглядає можливість передачі своєї мажоритарної частки компанії (68%) місцевому інвестору.

Передати “АвтоВАЗ” своєму партнеру по бізнесу – “Ростех”, який володіє 32% акцій, – Renault не вдасться, оскільки російська компанія під санкціями. Тож доведеться шукати стороннього не підсанкційного інвестора.

Що відомо про “АвтоВАЗ”

Це найбільший російський автовиробник. Випускав жигулі та ниви, а зараз – автомобілі Lada. У компанії працюють 45 тисяч осіб.

Як Renault вийшов з Росії

Напередодні Renault під впливом громадського тиску заявив, що призупиняє промислову діяльність в країні. Зазначимо, що Renault – один з останніх автовиробників, які покинули ринок агресора.

Для Renault Росія була найбільшим ринком після власного французького. Тож було вкрай важливо, щоб компанія припинила бізнес на крові, оскільки її діяльність фінансувала війну Росії проти України.

Джерело: business.24tv.ua

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.