Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault 4EVER Trophy вдягає кольори 1962 4L

Попри припенення виробництва 4L більше 30 років тому, його назва все ще залишається головним хедлайнером! Це стало очевидним, коли минулого року на Паризькому автосалоні був представлений шоу-кар Renault 4EVER Trophy. Натхненний оригінальним Renault 4, шоу-кар відкриває шлях для майбутнього компактного повноелектричного SUV в сегменті B і обов’язково викличе неабиякий ажіотаж, демонструючи свій новий вигляд на Відкритому чемпіонаті Франції 2023 року в Парижі!

Щоб підкреслити його вражаючий ретро-шарм, 4EVER Trophy з’явиться у відтінку, натхненням для якого став колір запуску для 4L ще в 1962 році: Ile-de-France Blue. Його вишуканий та натхненний технологією дизайн доповнюється люмінесцентним жовтим акцентам на ремінцях на даху, щиті, ударних пружинах та емблемах коліс.

Блискучий кивок на знакові тенісні м’ячі Roland-Garros підкреслює авантюрний дух шоу-кару і ключові риси оригінальної моделі.

4EVER Trophy дебютує зі своїм новим кольором кузова 22 травня 2023 року на відкритті стартових кваліфікаційних раундів Відкритого чемпіонату Франції в Парижі.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.