Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 10.09.2021

RENAULT 5 PROTOTYPE НА МЮНХЕНСЬКОМУ АВТОСАЛОНІ

Відомий Renault 5 зовсім скоро відзначить своє 50-річчя. У почесного ювіляра тепер є нащадок: Renault 5 Prototype стане серійною моделлю вже в 2024 році.

Душа бренду в його коренях. Він має залишатися вірним своєму минулому і шукати натхнення в собі, аби віддавати данину поваги спадщині та відроджувати дух минулих часів. Саме така роль випала на долю Renault 5 Prototype. Він покликаний продемонструвати бажання Renault зробити електромобілі широкодоступними по всій Європі завдяки своєму сучасному підходу і такими ж популярними, яким свого часу був легендарний Renault 5.

Renault 5 Prototype – чарівний, мініатюрний міський автомобіль, створений під враження від одного з непідвладних часу шедеврів Renault і отримав сучасне, повністю електричне втілення. Разом із своїм веселим і грайливим характером, автомобіль отримав яскравий жовтий колір кузова, що привертає увагу.

Жиль Відаль і команда дизайнерів надихнулися легендарною моделлю Renault 5, яка дуже відома в усьому світі. Зовнішній вигляд Renault 5 Prototype заснований на оригінальному дизайні, однак сучасний підхід прослідковується в формах автомобіля, його обробці і матеріалах, натхнених світом електроніки, меблів і спорту.

Автосалон в Мюнхені стане ідеальною можливістю вперше або заново відкрити для себе Renault 5 Prototype, а також насолодитися подорожжю в часі. На стенді будуть представлені чотири моделі, які символізують різні етапи історії легендарної моделі: помаранчевий TL, чорний Le Car Van, електрична модель в синьому виконанні і TX кольору шампанського.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.