Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 14.02.2023

Renault Espace (2023) перетворюється в позашляховик

Renault Espace, яким ми його знаємо… йде в історію. Фургон має термін придатності і буде списаний, але назва буде жити. Про це виробник вже повідомляв деякий час тому. А тепер ще один тизер з двома фотографіями, які дають перше уявлення про те, яким стане Espace одного дня. Сюрприз – Espace перетворюється в позашляховик.

Показано силует майбутнього Espace і задню частину. Вид збоку дає зрозуміти, що передня частина автомобіля буде сильно нагадувати Renault Austral, який також ще досить новий. Задня частина, однак, більш об’ємна, щоб вмістити третій ряд сидінь. Тим не менш, 4,72-метровий позашляховик буде доступний лише з сімома сидіннями в якості опції. Французький виробник також планує запропонувати п’ятимісну версію.

Задня частина набуває динамічності завдяки спойлеру, що подовжує лінію даху. Задні ліхтарі також виглядають досить симпатично. 

Повернемося до розмірів: якщо ви орієнтуєтеся в цифрах і даних, то помітили, що новий позашляховик-Espace на 14 сантиметрів коротший за фургон-Espace. Тим не менш, довжина інтер’єру тепер становить 2,48 метра. Тому простір у третьому ряду або об’єм багажника (ні те, ні інше поки що не повідомляється детально) повинні бути дуже щедрими. Однак, чи буде це насправді так, ще належить побачити на власні очі.

Що стосується дизайну інтер’єру та силових агрегатів, ми очікуємо, що Renault також використає Austral в якості зразка. Іншими словами, ми очікуємо м’які гібридні силові агрегати потужністю 140 або 158 к.с. і 200-сильний E-Tech Full Hybrid 200 в якості топової моделі.

Більше інформації про технічні характеристики та ціни майже напевно можна буде дізнатися на публічній прем’єрі, яка запланована на весну 2023 року.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.