Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk
News 30.08.2023

Renault Kardian: новий позашляховик для міжнародних ринків

Компанія Renault оголосила назву нового позашляховика, який планує вивести на міжнародні ринки. Назва звучить як  Kardian.

Презентація Renault Kardian має відбутися 25 жовтня 2023 року, згідно з повідомленням компанії. Тоді ж французький автовиробник також представить свою нову стратегію для міжнародних ринків.

Новий позашляховик B-сегменту буде представлений спочатку в Латинській Америці, в Ріо-де-Жанейро, а потім стане доступним і в інших країнах. За словами представників Renault, новий Kardian уособлює “початок нового наступу бренду на ринки за межами Європи”.

Рендеринг можливого дизайну Renault Kardian

Подробиці про нову модель поки що невідомі, але вона може бути версією Dacia Sandero Stepway від Renault. Третє покоління представлене на ринку з 2020 року, і Stepway відрізняється від звичайного Sandero висотою та більш суворим виглядом. У Бразилії, однак, Renault все ще пропонує старий Sandero.

Під час анонсування Kardian, Renault також дала делікатне попереднє уявлення про його зовнішній вигляд. Помітним є напис під логотипом Renault. Також можна побачити задні ліхтарі, задні двері та спойлер на даху, але розгледіти деталі нелегко. Він, безумовно, схожий на Sandero. Впадає в око лакофарбове покриття “Valencia Orange”. Цей колір доступний без доплати на нещодавно оновленому Clio.

Рендеринг можливого дизайну Renault Kardian

Renault також нещодавно оновила Arkana і зробила позашляховику ретельний фейсліфтинг. Він отримав новий корпоративний логотип бренду, але, схоже, не поділяє жодних характерних мотивів стилю з новою моделлю B-сегменту. Задні ліхтарі виглядають зовсім по-іншому, але обидві моделі можуть мати деяку схожість у передній частині. Останніми моделями позашляховиків Renault в Європі є Espace та Rafale.

 

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.