Телефонуйте нам: +38 (095)304-84-04 +38 (067)508-44-61
ru_RUuk

Renault R4 Concept: реінкарнація в образі позашляховика

Після R5 Renault також хоче відродити R4. Однак він суттєво відрізняється від історичної моделі.

На Паризькому автосалоні (з 17 по 23 жовтня) Renault представить R4 Concept, який, як очікується, буде доступний в 2025 році. На відміну від історичного прообразу для наслідування, невеликого автомобіля-універсала R4 з високим дахом, що випускався між 1961 і 1992 роками, перші зображення вказують на потужний кросовер з високим дорожнім просвітом. Таким чином, повністю електричний Neo-R4, ймовірно, буде позашляховиком, який, однак, буде нагадувати оригінальний R4 своїм переднім дизайном та графікою бічних вікон.

Ще до реінкарнації R4 в наступному році Renault планує випустити невеликий електромобіль R5, спортивна версія Alpine якого має зʼявитися в 2024 році.

Поділитися:
Позначки
Спільнота автобізнесу

Ваше професійне життя повʼязане з автомобілями? Долучайтеся до професійної спільноти, обмінюйтеся досвідом та будьте на звʼязку з колегами.

Онлайн-трансляція зі студії

Ми організували студію, з якої можна транслювати тренера в режимі реального часу, створювати цікаві, інтерактивні онлайн-навчання для учасників в будь-якій частині світу, де є інтернет.

Розробка онлайн-курсів

Кожний тренінг ми можемо перетворити в електронний навчальний курс індивідуально для Вашої компанії. Дізнайтеся більше про онлайн-навчання.

Тренінги для автобізнесу

Тренінги для автобізнесу від людей з автобізнесу.

Відеовиробництво

Ми допоможемо в реалізації Ваших найсміливіших ідей у відеовиробництві, тому що любимо творчість.